Odwiedzając tę ​​stronę, należy dopuścić stosowanie plików cookie. Więcej na temat naszej polityki cookies.

Srebrny lut

Znaczenie

W produkcji lutu srebrnego dodaje się do składu pewną ilość miedzi, cynę, kadm i niektóre inne pierwiastki, które poprawiają jakość lutu srebrnego. Za pomocą takiego lutu możliwe jest uzyskanie związków metali o wysokiej jakości. Ponadto lut srebrny ma doskonałą odporność na wiele negatywnych czynników przy zachowaniu swoich właściwości.

hts 2000

Zastosowanie tego stopu jest skuteczne podczas pracy z aluminium poprzez lutowanie. Stop ten umożliwia wykonywanie prac bez użycia topnika. Ogólnie przyjmuje się, że hts 2000 to nowy materiał. Ze względu na to, że aluminium ma bardzo nietypowe właściwości, tylko stop hts 2000 jest w stanie zapewnić spoiny najwyższej jakości. Alloy hts 2000 odnosi się do wielu dość poszukiwanych lutów. Znacznie ułatwia pracę z tak trudnym metalem jakim jest aluminium. Zastosowanie takiego lutu wymaga jedynie obecności palnika propanowego lub tlenowego.

Dostawca

Dostawca Auremo oferuje dziś zakup srebrnego lutu na korzystnych warunkach. Duży wybór na stanie. Zgodność z GOST i międzynarodowymi standardami jakości. Zawsze na stanie lut srebrny, cena - najlepsza u dostawcy.

Kup, okazyjna cena

Firma "Auremo" oferuje luty na korzystnych warunkach. Hurtownia oferuje najszerszy wybór produktów. Stale w magazynie lut srebrny, cena - ze względu na cechy technologiczne produkcji bez uwzględnienia dodatkowych kosztów. Na stronie internetowej firmy prezentowane są najbardziej aktualne informacje o produktach, dostępny jest katalog produktów oraz cenniki. Cena zamówienia uzależniona jest od wielkości i dodatkowych warunków dostawy. Łatwo nas znaleźć w Internecie. Dostawca "Auremo" zaprasza do zakupu lutu luzem lub na raty. W tym segmencie Auremo jest rentownym dostawcą. Kup luty już dziś. Jakość spełnia GOST i międzynarodowe standardy. Najlepsza oferta dostawcy. Czekamy na Twoje zamówienia.

Nasz konsultant pozwoli Ci zaoszczędzić czas

+49 (170) 650 7006
Telegram:
WhatsApp:

Subskrypcja

Specjalne oferty i rabaty. :)