Odwiedzając tę ​​stronę, należy dopuścić stosowanie plików cookie. Więcej na temat naszej polityki cookies.

Stopy niklu

Znaczenie

Nikiel to metal w kolorze srebrnym z żółtawym odcieniem. W czystej postaci jest używany do produkcji chemicznych naczyń kuchennych, w tym kotłów i kolb, a także różnego rodzaju urządzeń elektrycznych. Rury niklowe można spotkać również w konstrukcji skraplaczy. Obecnie stopy niklu są najbardziej poszukiwane w dziedzinie elektrochemii, nieco rzadziej - w medycynie, ale można je znaleźć prawie wszędzie. Warto zauważyć, że nikiel poprawia właściwości stopu metali, w tym poprzez zwiększenie parametrów odporności na korozję i udarności. Kolejną zaletą jest niski współczynnik rozszerzalności, który jest charakterystyczny dla stopów z 35% zawartością niklu.

Wnioski o

Istnieje ponad 3000 stopów niklu. Stopy na bazie niklu są integralną częścią urządzeń radarowych, silników odrzutowych, reaktorów jądrowych, zbiorników magazynowych różnych produktów (zarówno produktów spożywczych, jak i kwasów i zasad) itp. Pierwiastek ten jest podstawowym pierwiastkiem w hutnictwie żelaza , a jego stopy dzielą się do:

-ognioodporne;

-magnetyczny.

Spawalniczy

Do spawania konstrukcji wykonanych ze stopów niklu najczęściej stosuje się spawanie łukiem argonowym za pomocą elektrody wolframowej. Metoda ta gwarantuje wysoką jakość spoiny prądem stałym o stałej biegunowości. Stosowane jest również spawanie łukiem argonowym o małej objętości za pomocą elektrody topliwej. Podczas spawania konstrukcji wykonanych ze stopów niklu stosuje się elektrody (o standardzie europejskim, krajowym lub międzynarodowym). Elektrody są zwykle wykonane z wolframu, ponieważ metale ogniotrwałe zapewniają wysoką niezawodność połączeń spawanych dzięki wysokiej temperaturze spawania. Każda elektroda jest oznaczona kolorem.

Dostawca

Dostawca Auremo oferuje dziś zakup niklu metalicznego, stopów niklu na korzystnych warunkach. Duży wybór na stanie. Zgodność z GOST i międzynarodowymi standardami jakości. Zawsze w magazynie nikiel metaliczny, stopy niklu, cena - najlepsza u dostawcy. Cena dla klientów hurtowych - korzystna.

Kup w okazyjnej cenie

Dostawca "Auremo" oferuje na korzystnych warunkach kupno niklu metalicznego, stopów niklu cena - ze względu na cechy technologiczne produkcji bez uwzględnienia dodatkowych kosztów. Strona internetowa firmy zawiera najbardziej aktualne informacje o towarach, znajduje się katalog produktów oraz cenniki. Istnieje możliwość wykonania produktów na zamówienie o niestandardowych parametrach. Cena zamówienia uzależniona jest od wielkości i dodatkowych warunków dostawy. Dostawca "Auremo" zaprasza do zakupu wszelkich metali na raty lub brutto. Posiadamy najlepszy stosunek ceny do jakości dla całej gamy produktów. W tym segmencie firma "Auremo" - rentowny dostawca. Kup dowolny metal już dziś. Najlepsza cena od dostawcy. Czekamy na Twoje zamówienia.

Nasz konsultant pozwoli Ci zaoszczędzić czas

+49(1516) 758 59 40
Telegram:
WhatsApp:

Subskrypcja

Specjalne oferty i rabaty. :)