Odwiedzając tę ​​stronę, należy dopuścić stosowanie plików cookie. Więcej na temat naszej polityki cookies.

Elektroda wolframowa torowa WT-15, WT-30, WT-40

Równowartość

znak analog W. Nr. Aisi Uns En Zamówić
VT-30 WT-30 EWTh3 Kupić magazyn, sprawdź dostępność
VT-40 WT-40 EWTh4 Kupić magazyn, sprawdź dostępność

Dostawca

Dostawca «Auremo» oferuje zakup torowej elektrody wolframowej WT na korzystnych warunkach. Jest zgodny z GOST i międzynarodowymi standardami jakości. Cena WT elektrody wolframowej torowej kształtuje się zgodnie z międzynarodowym kosztem rolki metalowej bez uwzględnienia innych wydatków. Dostawy realizowane są bezpośrednio z magazynu, na którym prezentowany jest ogromny asortyment półproduktów. Jeśli dokonasz zakupów hurtowych, otrzymasz specjalne rabaty. Zapraszamy do współpracy.

Znaczenie

Elektrody wolframowe z dodatkiem metali ziem rzadkich mają wysoką temperaturę topnienia. Z powodzeniem stosowane są w różnych gałęziach przemysłu, gdzie potrzebne są konstrukcje spawalnicze o zwiększonej niezawodności. .

Charakterystyka techniczna

Początkowo do spawania łukiem argonowym stosowano elektrody wolframowe z dodatkiem toru. Element ten ułatwia rozpalanie łuku i stabilizuje jego spalanie. Przy tym głównym zagrożeniem dla zdrowia nie jest sam pierwiastek, ale opary i pył wydzielane podczas spawania i szlifowania. Zgodnie z międzynarodowym oznaczeniem europejska elektroda torowa jest oznaczona kolorem żółtym + czerwonym, czerwonym + liliowym lub pomarańczowym. To zależy od ilości toru w składzie. Elektrody te zaleca się stosować do prądu stałego w dobrze wentylowanych miejscach. Elektrody wolframowe z dodatkami toru doskonale nadają się do spawania:

- Stal nierdzewna;

— molibden;

— niob;

— nikiel;

— tytan;

Kup w okazyjnej cenie

Firma «Auremo» proponuje zakup torowej elektrody wolframowej WT na korzystnych warunkach. W magazynie znajduje się szeroka gama towarów do produkcji wielkogabarytowej. Posiadamy również atrakcyjne warunki dla klientów detalicznych. Europejska elektroda torowo-wolframowa WT jest zawsze dostępna. Cena elektrody wolframowej torowej WT jest uwarunkowana szczegółami technologicznymi produkcji bez uwzględnienia dodatkowych kosztów. Cennik, katalog produkcji oraz wszelkie informacje na jej temat można znaleźć na stronie internetowej firmy. Cena uzależniona jest od wielkości zamówienia oraz dodatkowych warunków dostawy. Możesz nas łatwo znaleźć przez Internet. Kup te towary już teraz. Firma «Auremo» jest dochodowym dostawcą torowej elektrody wolframowej WT. Jakość jest zgodna z GOST (ogólnounijnymi normami państwowymi) i normami międzynarodowymi. Jest najlepsza cena od dostawcy elektrody wolframowej toru WT. Czekamy na Twoje zamówienia.