Odwiedzając tę ​​stronę, należy dopuścić stosowanie plików cookie. Więcej na temat naszej polityki cookies.

Pręt, pręt, drut wykonany z tytanu klasy 38

Pręt (pręt), drut

Charakterystyka techniczna

Klasa 38 to stop tytanu opracowany i wyprodukowany przez firmę Allegheny Technologies Incorporated. Stop jest certyfikowany zgodnie ze specyfikacją AMS 6946. Jest to innowacyjny stop o wysokiej wytrzymałości, który ma wytrzymałość porównywalną do Ti-6−4. Ma to jednak zaletę. Może być stosowany w obróbce zimnociśnieniowej. Dobra ciągliwość stopu gatunku 38 pozwala na pracę z nim w temperaturze pokojowej. Stop można z powodzeniem spawać konwencjonalnymi metodami spawania łukowego w osłonie gazów obojętnych. Spawanie acetylenowe w tym przypadku nie ma zastosowania.

Skład procentowy stopu wg ASTM

Ti Glin V O C N Fe H Pozostałości elementów
podstawa 3,5- 4,5 2 — 3 0,2 — 0,3 ≤ 0,03 ≤ 0,03 1,2-1,8 ≤0,0015 ≤ 0,03

Stop ten (Ti-4Al-2,5 V) ma dobrą plastyczność. Jego struktura jest podobna do gatunku 9 (Ti-3Al-2,5 V). Jego właściwości wytrzymałościowe są zbliżone do stopu tytanu klasy 5 (Ti-6Al-4V).

Aplikacja

Ten stop tytanu może być używany do produkcji blach, rur, prętów i wielu różnych materiałów. Blacha wykonana z tego europejskiego stopu tytanu doskonale nadaje się na kamizelki kuloodporne oraz elementy konstrukcyjne pojazdów. Arkusze tytanowe mogą być używane do detali, które wymagają odporności na 700 ° F (371 ° C). Stop zapewnia zupełnie nowy profil produkcji do zastosowań w przemyśle lotniczym, obronnym i przemysłowym. Ma dobrą wytrzymałość, wysoką ciągliwość.

Dostawca

Dostawca «Auremo» oferuje hurtowy zakup europejskiego tytanu. W magazynie znajduje się szeroka gama półproduktów. Pręt, drut, pręt z tytanu klasy 38 są zawsze w magazynie. Możesz je kupić w najlepszej cenie od pręta tytanowego klasy 38, dostawcy drutu. Jakość jest zgodna z międzynarodowymi standardami. Kup pręt tytanowy klasy 38, drut już teraz! Pręt tytanowy klasy 38, cena drutu jest uprzywilejowana dla klientów hurtowych.

Kup w okazyjnej cenie

Dostawca «Auremo» jest uznanym ekspertem na europejskim rynku tytanu. Posiadamy biura w Europie Wschodniej, dzięki czemu jesteśmy w stanie nawiązać szybką współpracę z partnerami biznesowymi. Doświadczenie naszej firmy pozwala na bezproblemowy zakup pręta tytanowego klasy 38, drutu hurtowego w dużym asortymencie. Firma «Auremo» to niezawodna wędka tytanowa klasy 38, dostawca drutu, który zaprasza wszystkich chętnych do współpracy. Mamy najlepszy stosunek ceny do jakości. Pręt tytanowy klasy 38, cena drutu jest uprzywilejowana dla klientów hurtowych. Wszystkie produkty posiadają certyfikaty. Firma kurierska dostarczy Twoje zamówienie w możliwie najkrótszym czasie. Pręt, pręt, drut z tytanu klasy 38 są zawsze w magazynie.