Odwiedzając tę ​​stronę, należy dopuścić stosowanie plików cookie. Więcej na temat naszej polityki cookies.

Drut, koło, arkusz 5Х3В3МФС, DI23

Równowartość

znak analog W. Nr. Aisi Uns En Zamówić
5X3V3MFS DI23 Kupić magazyn, sprawdź dostępność

Znaczenie

Gatunek stali narzędziowej 5Х3В3МФС (DI23) jest wysokostopową stalą żaroodporną stosowaną na ciężkie formy odlewnicze, części stempli przebijających i formujących, kuźniarki poziome oraz do kucia na gorąco stali konstrukcyjnej. Ten gatunek stali narzędziowej jest bardziej odporny na ciepło niż gatunki 4X5V2FS, 4X5MF1S, 4X3VMF.

Cechowanie

Pierwsza cyfra w skrócie gatunku odzwierciedla udział węgla w setnych częściach procenta. Na przykład 5 oznacza 0,5%. Gdy na początku znaku nie ma cyfr, frakcja węgla jest większa niż 1%. Następnie pojawia się skrót literowy. Jeśli po literze nie ma cyfry, pierwiastek jest mniejszy niż 1%. Litera „A” oznacza minimalną zawartość szkodliwych zanieczyszczeń siarki, fosforu.

Produkcja

Kształtowniki i arkusze gatunku 5X3V3MFS (DI23) (wyprodukowane zgodnie z GOST 5632-72 ), w swoim składzie zawiera około 3% chromu, dodatki wanadu, molibdenu, 3% wolframu. Stop ten zawiera również krzem i mangan, węgiel do 0,52%, a także fosfor i siarkę - ułamki procentowe. Stopowanie zwiększa odporność na ciepło i umożliwia wytwarzanie wysokiej jakości narzędzi z tej stali.

C Si Mn Ni S P Kr pn W V Uwaga Cu Fe
0,45-0,52 0,5-0,8 0,2-0,5 ≤0,35 ≤0,03 ≤0,03 2,5-3,2 0,8-1,1 3-3,6 1,5-1,8 0,05-0,15 ≤0,3 Podstawa

Ten gatunek koła ze stali narzędziowej jest wytwarzany przez tłoczenie metalu do określonego wstępnie ustawionego kształtu. Koło wykonane z tej stali może być stosowane jako wlewek pośredni do różnych produktów.

Dostawca

Dostawca "Auremo" oferuje zakup koła, arkusza 5Х3В3МФС, DI23 brutto lub na raty. Duży wybór na stanie. Zgodność z GOST i międzynarodowymi standardami jakości. Zawsze w magazynie okrągły, arkusz 5Х3В3МФС, cena - najlepsza od dostawcy. Kup dzisiaj. Cena dla klientów hurtowych - korzystna. Realizujemy indywidualne zamówienia na dostawę walcówki stalowej o niestandardowych parametrach.

Kup - korzystna cena.

Auremo jest dostawcą stali szybkotnącej do Europy Środkowej i Wschodniej. W katalogu prezentowana jest szeroka gama produktów. Jakość jest zgodna z GOST i normami międzynarodowymi. Nasi doświadczeni menedżerowie niezwłocznie pomogą w zakupie stali szybkotnącej hurtowo lub na raty. Zawsze w obecności koła, arkusz 5Х3В3МФС, cena - zależy od wielkości zamówienia i dodatkowych warunków dostawy. Klienci hurtowi - cena jest preferencyjna. Zapraszamy do współpracy partnerskiej. Kup dzisiaj.