Odwiedzając tę ​​stronę, należy dopuścić stosowanie plików cookie. Więcej na temat naszej polityki cookies.

kanał duralowy

Znaczenie

Profil kanału Dural ma przekrój w kształcie litery U. Jest to jeden z najbardziej pożądanych półproduktów na współczesnym rynku wyrobów walcowanych z metali nieżelaznych. Wspomniany produkt jest dziś prezentowany w szerokiej gamie rozmiarów. Firma Auremo oferuje Państwu stal walcowaną dural w najpopularniejszych gatunkach:

- Д1;

- Д16;

- VD17 i D19;

- Д18.

Dostępność towaru i szybką dostawę zapewniają nasze przedstawicielstwa zlokalizowane w Moskwie, Sankt Petersburgu i miastach Europy Wschodniej. Kup kanał duralowy lub inne produkty metalowe, możesz łatwo, kontaktując się z najbliższym biurem. - Numery telefonów i adres e-mail najbliższego przedstawicielstwa można znaleźć w zakładce „Kontakt”.

Produkcja

Kanał duraluminium wykonany jest z aluminium z dodatkiem miedzi, manganu i niewielkiej ilości magnezu. Aby stop uzyskał niezbędne właściwości fizyczne i techniczne, jest podgrzewany do 500 - 600 stopni, a następnie poddawany ostremu chłodzeniu. Stop następnie pozostawia się w temperaturze pokojowej na kilka dni, co znacznie go utwardza. Służy do produkcji szeregu elementów złącznych.

Ten półfabrykat jest wytwarzany z gatunków D1, D18, D16, D19, B65, BAD poprzez odkształcanie (tłoczenie na zimno) lub walcowanie na gorąco. W zależności od rodzaju obróbki materiał może być miękki - wykonany przez wyżarzanie, utwardzany i sztucznie postarzany w celu nadania mu dodatkowej wytrzymałości. W zależności od dokładności produkowane są z dokładnością normalną, wysoką lub wysoką. Jakość produkcji tego typu produktów reguluje GOST 21 488-97. Na powierzchni kanału nie powinno być żadnych rys, pęknięć ani innych uszkodzeń.

Struktura stopu D1

Fe Glin Kr Mn Cu zn Mg Si Ti Zanieczyszczenia
≤0,7 92-95,5 ≤0,1 0,4-1 3,5-4,5 ≤0,25 0,4-0,8 0,2-0,8 ≤0,15 ≤0,15

Skład procentowy stopu D16

Fe Glin Kr Mn Cu zn Mg Si Ti+Zr Zanieczyszczenia
≤0,5 91-94,7 ≤0,1 0,3-0,9 3,8-4,9 ≤0,25 1,2-1,8 ≤0,5 ≤0,2 ≤0,15

Skład procentowy stopu D18

Fe Glin Kr Mn Cu zn Mg Si Ti Zanieczyszczenia
≤0,5 94,35-97,6 ≤0,1 ≤0,2 2,2-2,8 ≤0,1 0,2-0,5 ≤0,5 --- ≤0,15

Zalety

Kanał duraluminiowy ma minimalną wagę i wystarczającą wytrzymałość. Jest tani, szeroko stosowany do elementów złącznych do różnych konstrukcji metalowych. Jeśli zostanie dodatkowo pokryty cienką warstwą aluminium lub utleniony, zwiększa to jego odporność na korozję. Ze względu na swoją plastyczność łatwo się nim pracuje. Można go dobrze zgrzewać z innymi materiałami za pomocą zgrzewania punktowego.

Aplikacje

Inżynieria transportu, przemysł lotniczy, przemysł stoczniowy, budownictwo, produkcja lekkich konstrukcji metalowych. Kanał duralowy używany również w projektowaniu małych form architektonicznych, w produkcji mebli i innych dziedzinach gospodarki.

Kup, okazyjna cena

Gdzie kupić kanał duralowy luzem lub na raty? Dostawca „Auremo” oferuje dziś zakup kanału duralowego na korzystnych warunkach. Duży wybór półproduktów na stanie magazynowym. Zgodność z GOST i międzynarodowymi standardami jakości, cena - najlepsza od dostawcy. Kup dzisiaj. Cena dla klientów hurtowych - preferencyjna.