Odwiedzając tę ​​stronę, należy dopuścić stosowanie plików cookie. Więcej na temat naszej polityki cookies.

Rura wykonana z tytanu klasy 2

Równowartość

znak analog W. Nr. Aisi Uns En Zamówić
WT1−0 Kupić magazyn, sprawdź dostępność

Znaczenie

Rura z tytanu klasy 2 jest produkowana ze stopu tytanu o wysokiej czystości. Jest bardzo miękki, żaroodporny, odporny na korozję pod wpływem agresywnego środowiska. Może pracować w zakresie temperatur -253°С +650° С. Ma małą gęstość (4505 g/cm 3 ), znikomy współczynnik rozszerzalności liniowej, bardzo dużą plastyczność rzędu 20−80%, która pozwala na nadawanie mu dowolnych kształtów.

Rura z tytanu klasy 2 Obróbka cieplna grubość ściany Plastyczność δ% Wytrzymałość (MPa) KCU J/cm³
Spawane Wyżarzanie 1,5 — 2 mm więcej niż 15% 392 — 540 ---
Bezszwowy Wyżarzanie 1 — 4 mm więcej niż 15% 392 — 540 ---
Bezszwowy Wyżarzanie 0,5 — 2 mm więcej niż 20% 392 — 540 --
Z sekcji obsady Warunek dostawy --- 43,9% 409 179
Prasowany Tłoczony na gorąco 5 — 20 mm ponad 13% 324 — 540 ---
Z sekcji obsady Warunek dostawy --- 40,3% 418 140
Technologia konwencjonalna Warunek dostawy --- 17,5% 448 ---

wady

Główną wadą jest wysoki stosunek pracy do produkcji. Tytan topi się tylko w środowisku gazów obojętnych lub w próżni, o ile ciekły stop może aktywnie oddziaływać z gazami atmosferycznymi. Rura klasy 2 jest trudna do cięcia. Jednak jego wytrzymałość (390−540 MPa) nie należy do najwyższych spośród analogicznych stopów.

Produkcja

Z rur tytanowych klasy 2 można wytwarzać takie typy: spawane i bezszwowe, gorącowalcowane i zimnowalcowane. Po zakończeniu formowania wykrojów należy je zwinąć według rozmiaru i poddać obróbce. Spawane rury tytanowe są wytwarzane z płaskich produktów walcowanych. Rury walcowane na gorąco i na zimno należy poddać obróbce termicznej.

Aplikacja

Znajduje zastosowanie w przemyśle chemicznym, naftowo-gazowym. Rury z tytanu klasy 2 mają wysokie właściwości antykorozyjne, obojętność chemiczną. Są biologicznie obojętne. Dzięki temu znajdują zastosowanie w medycynie, farmacji. Jego brak namagnesowania daje znaczne korzyści przy instalowaniu technologii elektrycznych.

Kup po okazyjnej cenie rurę tytanową klasy 2

Szeroka gama wyrobów wykonanych z rur tytanowych klasy 2 jest reprezentowana w magazynie LLC «Auremo». Zaspokoi życzenia każdego klienta. Kup teraz rurę tytanową klasy 2. Cena rur tytanowych klasy 2 jest uwarunkowana szczegółami technologicznymi produkcji bez uwzględnienia dodatkowych kosztów. Jakość produktów gwarantuje rygorystyczne przestrzeganie standardów technologicznych produkcji oraz dostawca rur tytanowych klasy 2. Mamy najkrótsze terminy dostaw. Kup za chwilę fajkę tytanową klasy 2. Jeśli masz jakieś pytania, nasi doświadczeni managerowie odpowiedzą na nie. Jeśli złożysz zamówienia hurtowe, dostawca rur tytanowych klasy 2 zaoferuje ci system elastycznej sprzedaży.