Odwiedzając tę ​​stronę, należy dopuścić stosowanie plików cookie. Więcej na temat naszej polityki cookies.

Arkusze i taśmy z niklu 200-201

Rura Drut, pręt (pręt) Arkusz, pasek

Równowartość

znak analog W. Nr. Aisi Uns En Zamówić
NP2 2.4060 N02200 Ni99.6 Kupić magazyn, sprawdź dostępność
NP2 2.4061 N02201 Kupić magazyn, sprawdź dostępność

Znaczenie

Ze względu na swoje wyjątkowe właściwości nikiel jest obecnie szeroko stosowany. Posiada znaczną rezystywność elektryczną oraz odporność na wysokie temperatury i działanie agresywnego środowiska. Jest stosowany w inżynierii mechanicznej, przyrządowej i elektrycznej. Jest niezastąpionym metalem do stopowania nierdzewnych stopów żaroodpornych.

Produkcja

Gatunki niklu 200−201 produkowane są metodą przetapiania elektrożużlowego. Jest to półfabrykat niklu (z kilkoma pierwiastkami resztkowymi).

Chemia

Ni Si Fe C Mn Cu Mg zn P S P Pb, Sn, Sb, Bi, As
Podstawa ≤0,15 ≤0,1 ≤0,1 ≤0,05 0,1 0,1 ≤0,07 ≤0,0,02 ≤0,005 ≤0,02 do 0,02

Jest to bardzo twardy, w dotyku i plastyczny materiał. Łatwo jest pracować w dół. Pokrywa ochronny film utleniający, który zapobiega korozji w powietrzu o normalnej temperaturze. Może wytrzymać działanie bardzo gorących, gazowych i płynnych agresywnych środowisk. Można go łatwo zwijać, toczyć na tokarce, rysować, stemplować i spawać. Jedyną wadą jest dodatek siarki. Może tworzyć film siarczkowy na powierzchni produktów niklowych. Sprawia, że stają się bardziej kruche w wysokich temperaturach. Rafinacja elektrolityczna jest uważana za główną metodę usuwania filmu siarczkowego.

Rafinacja

Półwyroby umieszcza się w przewodniku elektrolitycznym, a pozostałe blachy niklowe stosuje się w postaci katod, na których nikiel osadza się w stanie czystym. Taki proces zdzierania jest samopłatą, ponieważ powstaje szlam anodowy. Ten szlam bardzo łatwo rozłożyć na oddzielne elementy składające się na siebie, a ich koszt będzie nie mniejszy niż koszt samodzielnego rozebrania.

Aplikacja

Stosowany jest do produkcji anod i katod. Są produkowane zgodnie z wymaganiami GOST 2132-90. Blachy i taśmy Nikiel 200-201 są pożądane w budowie maszyn i przyrządów. Stop jest również wykorzystywany do niklowania — rysowania najcieńszej warstwy niklu (o grubości 50–125 mikronów) na powierzchni innego metalu. Odbywa się to w celu ochrony przed korozją, działaniem wilgoci atmosferycznej, roztworem kwasów, zasad, soli. Arkusze niklu mogą być stosowane jako mieszanina ładunków w metalurgii. Oznacza to, że są przetwarzane w celu dalszego przetapiania do produkcji stopów zawierających nikiel.

Blacha niklowa, dostawca taśm

Dostawca «Auremo» oferuje zakupy hurtowe. W magazynie znajduje się szeroka gama półproduktów. Tutaj możesz znaleźć najlepszą cenę od dostawcy blachy niklowej, taśmy. Kup blachę niklową, taśmę już teraz. Blacha niklowa cena taśmy jest uprzywilejowana dla odbiorców hurtowych.

Kup w okazyjnej cenie

Firma «Auremo» sprzedaje stopy niklu, rzadkie, ogniotrwałe metale na korzystnych warunkach. Cena blachy niklowej, taśmy uwarunkowana jest szczegółami technologicznymi produkcji bez uwzględnienia dodatkowych nakładów. W magazynie znajduje się szeroka gama towarów do produkcji wielkogabarytowej. Na stronie internetowej firmy można znaleźć cennik, katalog produkcji oraz wszelkie informacje na jej temat. Cena uzależniona jest od wielkości zamówienia oraz dodatkowych warunków dostawy. Możesz nas łatwo znaleźć przez Internet. Dostawca «Auremo» oferuje zakupy hurtowe. Firma «Auremo» jest dochodowym dostawcą. Kup blachę niklową, taśmę już teraz. Tutaj możesz znaleźć przystępną cenę od dostawcy. Czekamy na Twoje zamówienia.