Odwiedzając tę ​​stronę, należy dopuścić stosowanie plików cookie. Więcej na temat naszej polityki cookies.

Rura, pręt, drut, blacha, taśma z brązu kadmowego

Charakterystyka techniczna

Miedź kadmowa jest stopem brązu kadmowego, który odnosi się do europejskich wyrobów hutniczych z brązu. Czysta miedź niestopowa jest miękkim i ciągliwym materiałem, który zazwyczaj zawiera około 0,7% zanieczyszczeń. Stopy miedzi kadmu zawierają około 98 — 99% miedzi, 0,5 — 1,5% kadmu i niewielkie ilości innych materiałów.

Skład procentowy C16500:

Cu Fe Sn Płyta CD pozostałe elementy
Podstawa ≤ 0,2 0,5−0,7 0,6-1 ≤ 0,3

Skład procentowy C16200:

Cu Fe Sn Płyta CD pozostałe elementy
Podstawa ≤ 0,2 --- 0,7-1,2 ≤ 0,3

Po dodaniu kadmu do miedzi materiał staje się bardziej odporny na mięknięcie w podwyższonych temperaturach. Im więcej kadmu w stopie, tym bardziej staje się odporny na temperaturę. Drobne dodatki kadmu nie wpływają na przewodnictwo cieplne i elektryczne (w temperaturze pokojowej) oraz właściwości technologiczne stopu. Z miedzi kadmowej produkowane są różne półfabrykaty: rury, druty, taśmy.

Właściwości fizyczne: C16200

Gęstość (68°F) wynosi 0,321 funta/cal3
Masa objętościowa wynosi (20°C / 68°F): 8,9 g/ cm3
Temperatura topnienia (liquidus) wynosi 1076°C (1969°F)
(Solidus) wynosi 1030°C (1886°F)
Współczynnik rozszerzalności cieplnej wynosi 9,8 · 10 -6 (77-212°F)
Przewodność cieplna wynosi 208 funtów/h przy 68°F.

Brąz kadmowy wyróżnia się wysoką odpornością na korozję i erozję. Wyjątkowo termoodporna postać tlenku kadmu na powierzchni drutu chroni go przed erozją łukową podczas wyładowania łukowego. Pozwala drutowi zachować swoją wytrzymałość podczas eksploatacji w pociągu elektrycznym.

Aplikacja

Miedź kadmowa stosowana jest w takich produktach jak przewody jezdne, podkładki grzejne, elektryczne styki sprężynowe, złącza, linie przesyłowe wysokiego napięcia o dużej wytrzymałości. Drut jest również używany do spawania, w szczególności do łączenia elementów chłodnic w samochodach osobowych i ciężarowych.

Dostawca miedzi kadmowej

Firma «Auremo» oferuje zakup miedzi kadmowej na korzystnych warunkach. Ceny miedzi kadmowej kształtują się zgodnie z międzynarodowym kosztem walcówki bez uwzględnienia innych wydatków. W przypadku hurtowego zakupu miedzi kadmowej otrzymają Państwo specjalne rabaty. Materiały dostarczane są bezpośrednio z magazynu. Daje to klientom duży wybór produktów oraz znaczne oszczędności na magazynach i lokalach. Dostępność produktów i sprawność dostaw uwarunkowana jest tym, że posiadamy swoje biura w Moskwie, Sankt Petersburgu oraz miastach Europy Środkowej. Zapraszamy do współpracy.

Sprzedam po okazyjnej cenie miedź kadmową

Ogromna gama wyrobów z brązu jest prezentowana w magazynie dostawcy miedzi kadmowej «Auremo». Wszystkie produkty posiadają certyfikaty. Jakość jest gwarantowana przez rygorystyczną zgodność technologiczną produkcji. Możesz łatwo kupić miedź kadmową, łącząc nas w dogodny dla Ciebie sposób. Zamów usługę „Oddzwoń”. Nasi menedżerowie są zawsze gotowi udzielić fachowej pomocy. Pręt, drut, rura z brązu kadmowego są zawsze w magazynie. Możesz je kupić za przystępną cenę miedzi kadmowej od dostawcy miedzi kadmowej. Są zgodne z ASTM. W przypadku braku wymaganego typu produktu możemy wykonać go w nietypowych rozmiarach na indywidualne zamówienie.