Odwiedzając tę ​​stronę, należy dopuścić stosowanie plików cookie. Więcej na temat naszej polityki cookies.

Rura, drut, pręt wykonane z Monelu 405

Równowartość

znak analog W. Nr. Aisi Uns En Zamówić
T3 2.4360 N04405 Kupić magazyn, sprawdź dostępność

UNS N04405 — Monel R405®

Ogólne nazwy handlowe stopu: UNS N04405- Monel R405 ®. Stop ten jest analogiem Monelu 400. Jedyną różnicą jest większa zawartość siarki. Monel R-405 ® posiada taką samą wysoką odporność na korozję i właściwości fizyczne. W przypadku zmian w zakresie właściwości mechanicznych stop jest łatwiejszy w obróbce. Obecnie wyroby hutnicze z tego stopu są reprezentowane przez dalsze rodzaje: pręt, rurę spawaną i bezszwową, drut, blachę, blachę, kołnierz, kształtkę i odkuwkę.

Skład chemiczny

Mn Fe C S P Cu Ni Si
2.0 2.5 ≤ 0,3 ≤ 0,025 ≤ 0,02 28-34 nie mniej niż 63,0 ≤ 0,5

Dostawca drutów, rur, prętów Monel 405

Firma «Auremo» proponuje zakup drutu, rury, pręta Monel 405 na najkorzystniejszych warunkach. Szeroka gama towarów wysokiej jakości jest prezentowana w magazynie. Cena drutu, rury, pręta Monel 405 uzależniona jest od wielkości zamówienia oraz dodatkowych warunków dostawy. Przy zakupie hurtowym drutu, rury, pręta Monel 405 otrzymasz specjalne rabaty. Nasze biura zlokalizowane w Moskwie, Sankt Petersburgu oraz miastach Europy Środkowej zapewniają dostępność produktów i sprawność dostaw. Zapraszamy do współpracy.

Sprzedam po okazyjnej cenie drut Monel 405, rurka, pręt

«Auremo» Monel 405 dostawca drutów, rur i prętów specjalizuje się w dostawach walców z metali nieżelaznych. Wszystkie produkty posiadają certyfikaty. Jakość jest gwarantowana przez rygorystyczną zgodność technologiczną produkcji. Nasi menedżerowie są zawsze gotowi odpowiedzieć na wszelkie pytania i udzielić fachowej pomocy. Duży asortyment nie pozostawi Cię bez wyboru. Kup pręt, drut, rurę z Monelu 405 łącząc się z najbliższym biurem. Numery telefonów, adresy e-mail podano w sekcji „Kontakty”. Zamów usługę „Oddzwoń”, a nasz menedżer pomoże Ci wybrać produkty, które będą pasować do Twoich indywidualnych wymagań.