Odwiedzając tę ​​stronę, należy dopuścić stosowanie plików cookie. Więcej na temat naszej polityki cookies.

Grzałka wykonana z wolframu

Równowartość

znak analog W. Nr. Aisi Uns En Zamówić
VA EEP WP EWP Kupić magazyn, sprawdź dostępność

Znaczenie

Do produkcji elementów grzejnych stosuje się stopy wolframu w postaci drutu o średnicy do 0,1 mm. Dzięki temu takie elementy grzejne nie tylko przyczyniają się do oszczędności energii, ale również przyczyniają się do wydłużenia żywotności urządzeń. Powszechnie uważa się, że najlepsze wskaźniki do zastosowań przemysłowych posiadają stopy wolframu i ceru. Przed zakupem grzejnika wolframowego należy upewnić się, że spełnia on takie parametry jak:

- wytrzymałość cieplna;

— odporność na korozję;

- przewodnictwo ciepła;

- Przewodność elektryczna;

Na wszystkie te właściwości (w tym temperaturę topnienia i rekrystalizację) ma wpływ nie tylko sam pierwiastek, ale także inne pierwiastki w składzie i zastosowane technologie. Lepiej jest kupować produkty wolframowe u takiego producenta, który specjalizuje się w specjalnej obróbce metali ogniotrwałych. Tylko w tym przypadku możesz być pewien niezawodności i funkcjonalności elementów grzejnych.

Dostawca grzejników wolframowych

Firma «Auremo» sprzedaje produkty za rozsądną cenę grzejnika wolframowego. Cena nagrzewnicy wolframowej kształtuje się zgodnie z międzynarodowym kosztem walca metalowego bez uwzględnienia innych wydatków. Jeśli kupisz grzejnik wolframowy hurtowo, otrzymasz specjalne rabaty. Dostawy realizowane są bezpośrednio z magazynu. Daje to klientom duży wybór produktów oraz znaczne oszczędności w magazynach i lokalach. Nasze biura zlokalizowane w Moskwie, Sankt Petersburgu oraz miastach Europy Środkowej zapewniają dostępność produktów i sprawność dostaw. Zapraszamy do współpracy. Kup teraz elektrodę wolframową.

Kup w okazyjnej cenie

Ogromna gama produktów jest prezentowana w magazynie dostawcy grzejników wolframowych «Auremo». Wszystkie produkty posiadają certyfikaty. Jakość jest gwarantowana przez rygorystyczną zgodność technologiczną produkcji. Możesz łatwo kupić grzejnik wolframowy za rozsądną cenę, łącząc nas w dogodny dla Ciebie sposób. Numery telefonów, adresy e-mail najbliższych biur firmy podane są w dziale „Kontakty”. Zamów usługę „Oddzwoń”. Nasi menedżerowie są zawsze gotowi udzielić fachowej pomocy. W przypadku braku wymaganego typu produktu możemy wykonać go w wymiarach niestandardowych na indywidualne zamówienie.