Odwiedzając tę ​​stronę, należy dopuścić stosowanie plików cookie. Więcej na temat naszej polityki cookies.

Blacha, taśma, folia z CuSn5ZnPb5, SnZnPb-555

Blacha CuSn5ZnPb5, SnZnPb-555, taśma

Równowartość

znak analog W. Nr. Aisi Uns En Zamówić
BroOCS5-5-5 Kupić magazyn, sprawdź dostępność

Charakterystyka techniczna

CuSn5Zn5Pb5 to stop brązu odlewniczego cynowego, który jest szeroko stosowany we współczesnym przemyśle, architekturze, wzornictwie. Skład chemiczny stopu: Fe (0,45%), Si (do 0,05%), P (do 0,1%), Al (do 0,05%), Cu (80,7−88%), Pb (4−6%), Zn (4−6%), Sb (do 0,5%) Sn (4−6%), pierwiastki resztkowe (1,3%). Miedź jest podstawą stopu.

Skład procentowy według GOST 613-79

Identyfikacja Opis
P <0,1
Cu 80,7 — 88
Si <0,05
Fe <0,4
Śr <0,5
zn 4 — 6
Pb 4 — 6
Sn 4 — 6

Wyroby z blachy z tego stopu charakteryzują się dużą odpornością korozyjną w wodzie morskiej lub na wolnym powietrzu. Jest mało narażony na obróbkę ciśnieniową. Produkcja stopu jest określona przez GOST 613 -79. W porównaniu z metodą prasowania, odlewanie pręta charakteryzuje się wysoką wytrzymałością, doskonałymi właściwościami fizycznymi. Pęknięcia, skazy powierzchniowe, wypukłości nie mogą występować na powierzchni metalowej. Istnieją jednak akceptowalne oznaczenia wykonane przez urządzenie do wycofywania. Wlewek może powodować skurcz nie większy niż 1%. Taki skurcz jest równomierny we wszystkich częściach obudowy.

Właściwości odlewnicze i technologiczne:

1) Temperatura odlewania 1250-1300°C;

2) Skurcz odlewniczy wynosi 1,5%

Współczynnik tarcia wynosi:

— ze smarem — 0,016;

— bez smaru — 0,25.

Aplikacja

Złączka przeciwcierna, krytyczne części ślizgowe wykonane są z blachy, taśmy. Stosowane są na tuleje silników spalinowych. Z tego materiału wytwarza się przedmioty artystyczne (np. kowalstwo).

Blacha CuSn5ZnPb5, SnZnPb-555, dostawca taśmy

Dostawca «Auremo» proponuje zakup towaru po najkorzystniejszej cenie blachy CuSn5ZnPb5, SnZnPb-555, taśmy. Blacha, folia, taśma są zawsze na stanie. Są zgodne z GOST i międzynarodowymi standardami jakości. Dostępność produktów i sprawność dostaw uwarunkowana jest tym, że posiadamy biura w Moskwie, Sankt Petersburgu oraz miastach Europy Środkowej. Możesz łatwo kupić towary z brązu. Blacha CuSn5ZnPb5, SnZnPb-555 cena taśmy uzależniona jest od wielkości zamówienia oraz dodatkowych warunków dostawy. Kupując blachę CuSn5ZnPb5, SnZnPb-555 w sprzedaży hurtowej otrzymasz specjalne rabaty.

Kup w okazyjnej cenie

Wszystkie produkty posiadają certyfikaty. Jakość jest gwarantowana przez rygorystyczną zgodność technologiczną produkcji. Nasi menedżerowie są zawsze gotowi odpowiedzieć na wszelkie pytania i udzielić fachowej pomocy. Bez problemu kupisz blachę, taśmę CuSn5ZnPb5, SnZnPb-555. Po prostu połącz nas w dogodny dla siebie sposób. Numery telefonów, adresy e-mail najbliższych biur firmy podane są w dziale „Kontakty”. Zamów usługę „Oddzwoń”, a nasz menedżer pomoże Ci wybrać produkty, które będą pasować do Twoich indywidualnych wymagań. Taśma z brązu, folia, blacha są zawsze w magazynie. Najlepsza cena jest od CuSn5ZnPb5, blachy SnZnPb-555, dostawcy taśm. Jakość jest zgodna z GOST (ogólnounijnymi normami państwowymi) i normami międzynarodowymi.