Odwiedzając tę ​​stronę, należy dopuścić stosowanie plików cookie. Więcej na temat naszej polityki cookies.

Wyroby stalowe wykonane z Inconelu 718

Równowartość

znak analog W. Nr. Aisi Uns En Zamówić
2.4668 N07718 NiCr19FeNbMo Kupić magazyn, sprawdź dostępność

UNS N07718-Inconel 718®

Handlowe nazwy ogólne stopu: Inconel 718 ®, Alvac ® 718, Nicrofer ® 5219, Altemp ® 718, Hines ® 718. Stop na bazie niklu jest dodatkowo hartowany. Posiada wysokie właściwości wydłużenia do wytrzymałości na zerwanie w temperaturach nie wyższych niż 704 °C. W porównaniu z Inconelem 617 stop ten posiada doskonałą spawalność dzięki obecności tytanu i aluminium. Stop ten jest stosowany na szybkoobrotowe detale silników lotniczych (dysk, uszczelka, bandaże, złączka mocująca, śruba męska), które pracują w wysokich temperaturach.

Produkcja

Produkcja półfabrykatów odbywa się w stanie utwardzonym plastycznie. Wyroby walcowane na Inconel 718 są reprezentowane przez dalsze typy: pręt, rura spawana i bezszwowa, drut, płyta, blacha, kołnierz, element łączący i odkuwka. Blacha ma grubość 0,25 — 1,6 mm lub na zamówienie grubość do 4 mm. Pręt wykonany jest w formie odkuwki o średnicy nie większej niż 230 mm. Większe rozmiary można wykonać na zamówienie. Materiał w zwojach jest wykonywany w rozmiarach wielkoformatowych; jego szerokość wynosi 900−1200 mm, a szerokość blachy do 100 mm. Rura bezszwowa Inconel 718 może być walcowana do średnicy nie większej niż 200 mm. Duże średnice mogą być wykonane na zamówienie w formie rury spawanej. Wszystkie wyroby (ze szwem spawalniczym) poddawane są metodzie z wąskimi tolerancjami kontroli nieniszczącej. W praktyce rury mogą być wykonane w dowolnej średnicy, a zakres naddatku nie jest zależny od wielkości zamówienia.

Skład chemiczny stopu

Ni Kr Cu Ti Cb+Ta Współ Glin pn Fe Mn S P Si
52,5 19.0 0,9 5.13 ≤1 0,5 3.05 18,5

Przetwarzanie

Stop ten ma wysoką plastyczność i można go z powodzeniem poddać formowaniu. Ale jest skłonny do hartowania młotkiem. Dlatego należy go ciąć przy małych prędkościach za pomocą specjalnego narzędzia. Wyróżnia się doskonałą spawalnością dzięki obecności tytanu i aluminium. Spawanie odbywa się bez dalszej obróbki cieplnej lub wcześniejszego ogrzewania.

Spawalniczy

Typ Opis
ograniczona spawalność spawanie jest możliwe przy podgrzaniu do 100-120°С i dalszej obróbce cieplnej
trudno spawalny w celu uzyskania jakościowego złącza spawanego należy wykonać następujące czynności: podczas spawania podgrzać go do temperatury 200−300°C, po spawaniu wykonać obróbkę cieplną (wyżarzanie)
spawalny
bez przerwy
spawanie odbywa się bez dalszej obróbki cieplnej lub wcześniejszego ogrzewania

Kup w okazyjnej cenie

Dostawca «Auremo» jest uznanym ekspertem na rynku metalowym. Dzięki biurom w Europie Wschodniej jesteśmy w stanie nawiązać szybką współpracę z partnerami biznesowymi. Doświadczenie firmy «Auremo» pozwala na zakup rury Inconel 718 w przystępnej cenie. W magazynie prezentowane są różne gatunki Inconel, stopy żaroodporne, stal stopowa, stopy konstrukcyjne. Firma «Auremo» to solidny dostawca rur Inconel 718, który zaprasza wszystkich chętnych do współpracy. Mamy najlepszy stosunek ceny do jakości. Wszystkie produkty posiadają certyfikaty. Firma kurierska dostarczy Twoje zamówienie w możliwie najkrótszym czasie.

Dostawca rur Inconel 718

Firma «Auremo» oferuje zakup rury Inconel 718 na najkorzystniejszych warunkach. W magazynie prezentowany jest szeroki asortyment towarów wysokiej jakości. Cena tuby Inconel 718 uzależniona jest od wielkości zamówienia oraz dodatkowych warunków dostawy. Jeśli kupujesz produkty hurtowo, otrzymasz specjalne rabaty. Dostępność produktów i sprawność dostaw uwarunkowana jest tym, że posiadamy biura w Moskwie, Sankt Petersburgu oraz miastach Europy Środkowej.