Odwiedzając tę ​​stronę, należy dopuścić stosowanie plików cookie. Więcej na temat naszej polityki cookies.

lutowane hts

Aplikacja

Zastosowanie lutu hts jest efektywne przy pracy z aluminium metodą lutowania. Stop ten umożliwia wykonywanie prac bez użycia topnika. Powszechnie przyjmuje się klasyfikację stopu hts jako nowości. Ze względu na to, że aluminium ma bardzo nietypowe właściwości, tylko lut hts 2000 jest w stanie zapewnić najwyższą jakość spoiny. Stop ten odnosi się do wielu dość poszukiwanych lutów. Znacznie ułatwia pracę z tak trudnym metalem jakim jest aluminium. Zastosowanie takiego lutu wymaga jedynie obecności palnika propanowego lub tlenowego.

Dostawca

Dostawca Auremo oferuje lut hts, w dzisiejszej najkorzystniejszej cenie. W magazynie znajduje się duży wybór topliwych stopów wysokiej jakości. Zgodność z GOST i normami międzynarodowymi. Dostępność towaru i szybką dostawę zapewniają przedstawicielstwa zlokalizowane w miastach Europy Wschodniej. Zawsze możesz kupić dowolny lut, cena zależy od wielkości zamówienia i dodatkowych warunków dostawy. Klientom hurtowym cena jest preferencyjna.

Kup w korzystnej cenie.

Auremo" posiada szeroki asortyment i umożliwia zamawianie stopów topliwych różnych gatunków w najlepszych cenach. Zakupu lutu można dokonać za pośrednictwem przedstawicielstwa Auremo lub na naszej stronie internetowej. Hurtownicy otrzymują korzystne rabaty. Wszystkie produkty posiadają certyfikaty. Jakość gwarantowana jest przez ścisłe przestrzeganie technologii produkcji.W razie potrzeby otrzymasz kompleksowe porady.Dostępność towarów i szybka dostawa zapewniają przedstawicielstwa zlokalizowane w Moskwie, Petersburgu i miastach Europy Wschodniej.Kup dowolne produkty metalowe, możesz łatwo skontaktować się z najbliższym biurem w dogodny sposób - Numery telefonów i adres e-mail przedstawiciela znajdują się w zakładce "Kontakt". Zamów usługę "Callback", a menadżer firmy pomoże Ci wybrać produkty najlepiej odpowiadające Twoim indywidualnym wymaganiom.

Nasz konsultant pozwoli Ci zaoszczędzić czas

+49(1516) 758 59 40
E-mail:
Telegram:
WhatsApp:

Subskrypcja

Specjalne oferty i rabaty. :)