Odwiedzając tę ​​stronę, należy dopuścić stosowanie plików cookie. Więcej na temat naszej polityki cookies.

Drut, pręt, pręt ze stali Inconel 718

Drut, pręt (pręt) Arkusz (płyta), pasek (folia)

Równowartość

znak analog W. Nr. Aisi Uns En Zamówić
2.4668 N07718 NiCr19FeNbMo Kupić magazyn, sprawdź dostępność

Charakterystyka techniczna

Europejska stal gatunku Inconel 718 to stop niklowo-chromowo-molibdenowy. Jest odporny na działanie środowiska korozyjnego i korozję szczelinową. Wykazuje udarność, wysoką wytrzymałość w szerokim zakresie temperatur (od temperatury kriogenicznej do +1400°F). Stop jest szeroko stosowany w takich gałęziach przemysłu, jak obróbka chemiczna, inżynieria lotnicza, sprzęt przeciw zanieczyszczeniom, obiekty morskie, energetyka jądrowa.

UNS N07718-Inconel 718®

Handlowe nazwy ogólne stopu: Inconel 718 ®, Alvac ® 718, Nicrofer ® 5219, Altemp ® 718, Haynes ® 718. Stop powinien być dodatkowo hartowany. Dzięki temu posiada wysokie właściwości wydłużenia do wytrzymałości na zerwanie w temperaturach nie wyższych niż 700°C. W porównaniu z Inconelem 617 stop ten posiada doskonałą spawalność dzięki obecności tytanu i aluminium. Stosowany na szybkoobrotowe detale silników lotniczych (tarcza, uszczelka, bandaże, złączka mocująca, śruba męska) pracujących w wysokich temperaturach. Ze względu na wysokie właściwości użytkowe stopy niklu znajdują szerokie zastosowanie w nowoczesnym przemyśle. Jego wyjątkowe właściwości uwarunkowane są odpowiednio zbilansowanym składem. Dzięki temu możliwe stało się zapewnienie długotrwałej i niezawodnej pracy całej konstrukcji w szerokim zakresie temperatur.

Produkcja

Produkcja półfabrykatów odbywa się w warunkach wyżarzonych lub hartowanych. Wyroby hutnicze są reprezentowane przez dalsze typy: pręty, rury spawane i bezszwowe, druty, płyty, blachy, kołnierze, złączki i odkuwki. Blacha ma grubość 0,25 — 1,6 mm lub na zamówienie grubość do 4 mm. Pręt wykonany jest w formie odkuwki o średnicy nie większej niż 230 mm. Większe rozmiary można wykonać na zamówienie. Materiał w zwojach jest wykonywany w rozmiarach wielkoformatowych; jego szerokość wynosi 900-1200 mm, a szerokość blachy do 100 mm.

Skład procentowy:

Ni Kr Cu Ti Cb+Ta Współ Glin pn Fe Mn S P Si
52,5 19.0 0,9 5.13 ≤1 0,5 3.05 18,5

Stop ten ma wysoką plastyczność i można go z powodzeniem poddać formowaniu. Ale jest skłonny do hartowania młotkiem. Dlatego należy go ciąć przy małych prędkościach za pomocą specjalnego narzędzia. Wyróżnia się doskonałą spawalnością dzięki obecności tytanu i aluminium. Spawanie odbywa się bez dalszej obróbki cieplnej lub wcześniejszego ogrzewania.

Spawalniczy:

Typ Opis
ograniczona spawalność spawanie jest możliwe przy nagrzaniu do 100-120°С i ostatniej obróbce cieplnej
ledwie
spawalny
w celu uzyskania jakościowego złącza spawanego należy wykonać następujące czynności: w trakcie spawania podgrzać go do temperatury 200-300°C, po spawaniu wykonać obróbkę cieplną (wyżarzanie)
spawalny
bez przerwy
spawanie odbywa się bez dalszej obróbki cieplnej lub wcześniejszego ogrzewania

Sprzedam pręt, drut, pręt Inconel 718 w okazyjnej cenie

Firma «Auremo» specjalizuje się w dostawach europejskich stali specjalnych. Wszystkie produkty posiadają certyfikaty. Pręt, drut, pręt są zawsze w magazynie. Cena pręta, drutu, pręta Inconel 718 uzależniona jest od wielkości zamówienia oraz dodatkowych warunków dostawy. Jakość jest gwarantowana przez rygorystyczną zgodność technologiczną produkcji. Nasi menedżerowie są zawsze gotowi odpowiedzieć na wszelkie pytania i udzielić fachowej pomocy. Możesz łatwo kupić pręt, drut, pręt Inconel 718, łącząc nas w dogodny dla Ciebie sposób. Numery telefonów, adresy e-mail najbliższych biur firmy znajdują się w dziale „Kontakty”. Firma «Auremo» jest dochodowym dostawcą prętów, drutów, prętów Inconel 718. Kupuj produkty w najlepszej cenie w Inconel 718 pręt, drut, dostawca prętów. Czekamy na Twoje zamówienia.

Inconel 718 pręt, drut, dostawca prętów

Dostawca «Auremo» oferuje zakup pręta, pręta lub drutu Inconel 718 na najkorzystniejszych warunkach. W magazynie znajduje się szeroka gama towarów wysokiej jakości. Dostępność produktów i szybką dostawę gwarantują biura firmy. Pręt, drut, pręt są zawsze w magazynie. Inconel 718 pręt, drut, pręt Cena uzależniona jest od wielkości zamówienia oraz dodatkowych warunków dostawy. Przy zakupie hurtowym pręta, drutu, pręta Inconel 718 otrzymasz specjalne rabaty. Półfabrykaty mogą być wykonane w warunkach wyżarzanych lub ogrodowych. Wysoka obrabialność stopu pozwala na wykonywanie z niego różnych półfabrykatów, w szczególności odkuwek, elementów mocujących, kręgów, blach, arkuszy. Drut może mieć różny kształt przekroju: okrągły, owalny, kwadratowy. Pręt wykonany jest w formie odkuwki o średnicy nie większej niż 200 mm. Większe rozmiary można wykonać na zamówienie.