Odwiedzając tę ​​stronę, należy dopuścić stosowanie plików cookie. Więcej na temat naszej polityki cookies.

Aluminiowy sześciokąt

Produkcja

Sześciokąt aluminiowy to półprodukt o przekroju sześciokątnym. Wykonany jest ze stopów aluminium lub czystego aluminium. Profil ten jest wykonany w rozmiarze boków od 6 mm do 200 mm (włącznie). Różnorodność gatunków aluminium pozwala wybrać najlepszą opcję. Przede wszystkim jest to kwestia odporności mechanicznej i chemicznej. Wysoka trwałość i możliwości produkcyjne większości gatunków mogą znacznie obniżyć koszty i czas konserwacji i naprawy sprzętu.

Znaczenie

Produkcja wyrobów walcowanych z aluminium w tej sekcji jest niezwykle poszukiwana, ponieważ ma optymalny stosunek masy do wytrzymałości. Sześciokąt aluminiowy jest szeroko stosowany we wszystkich rodzajach konstrukcji budowlanych. Jest to bardzo lekki, stosunkowo tani profil, doskonale podatny na obróbkę skrawaniem i znacznie upraszczający montaż. Jest niemagnetyczny. Dzięki warstwie tlenków na powierzchni jest mało podatny na korozję w wilgotnym środowisku. Jest nietoksyczny, trwały, estetyczny i przewyższa stal pod wieloma właściwościami:

  • jest to znacznie lżejszy metal;
  • znacznie bardziej zaawansowany technologicznie;
  • Stopy aluminium z krzemem lub magnezem, odporne nawet na wodę morską

Oznaczenie sześciokąta aluminiowego

Stan materiału Wytrzymałość Walcowana precyzja Według długości

M - miękki, wyżarzany;

T - naturalnie utwardzane i postarzane;

T1 - utwardzane i sztucznie postarzane.

PP - zwiększona wytrzymałość;

Bez oznaczeń - o normalnej wytrzymałości.

N - normalny;

P - zwiększona;

B - wysoki;

KD - wielokrotność mierzonej długości (z oznaczeniem krotności);

NK/HB - krótsza/nie większa niż długość podana w tym oznaczeniu rozmiaru

BT - cewki (o nieparzystej długości)

Sześciokąt ciągniony na gorąco jest produkowany bez obróbki cieplnej.

Dostawca

Dostawca "Auremo" oferuje zakup aluminium walcowanego luzem lub na raty. Duży wybór półproduktów na magazynie. Zgodność z GOST i międzynarodowymi standardami jakości. Zawsze na stanie sześciokąt aluminiowy, cena - najlepsza u dostawcy. Czekamy na Twoje zamówienia. Kup aluminiowy sześciokąt już dziś. Klienci hurtowi preferencyjna cena.

Kup okazyjną cenę.

Dostawca "Auremo" oferuje kupno batonów kolorowych, cena - najlepsza w tym segmencie dostaw. Oferujemy wybór, który zadowoli każdego, najbardziej wymagającego nabywcę. Możesz złożyć zamówienie kontaktując się z naszym przedstawicielem lub skorzystać ze strony internetowej firmy. Jakość jest gwarantowana. Przechowywanie, transport, pakowanie i tymczasowa ochrona przed korozją są zgodne z warunkami GOST. Cena uzależniona jest od warunków dostawy oraz wielkości zamówienia. Stali klienci mogą kupić stal kolorową z rabatem rabatowym.