Odwiedzając tę ​​stronę, należy dopuścić stosowanie plików cookie. Więcej na temat naszej polityki cookies.

Koło, drut, rura, blacha, listwa z aluminium 2024

Równowartość

znak analog W. Nr. Aisi Uns En Zamówić
2024 Kupić magazyn, sprawdź dostępność

Charakterystyka techniczna

Obrobiony cieplnie stop aluminium 2024 jest jednym z najtwardszych materiałów aluminiowych. Ponieważ głównym składnikiem stopowym jest w tym przypadku miedź, do ochrony przed korozją zwykle stosuje się powlekanie.

Skład chemiczny w %:

Glin Cu Mg Mn
93,50 4.4 1.5 0,6

Zapotrzebowanie na materiał paletowy rośnie z roku na rok. Stopowanie dodatkowo poprawia właściwości metalu. Głównymi składnikami stopowymi są Mn, Cu i Mg. Magnez i miedź są używane do wzmocnienia stopu. Mangan dzięki swoim właściwościom uszlachetnia strukturę, zwiększając tym samym odporność na korozję i wytrzymałość. Warto zauważyć, że ten stop ma słabą spawalność, więc główny rodzaj łączenia blach - mechaniczny. Jedną z głównych zalet europejskiego aluminium określonego gatunku jest jego wytrzymałość. Wskaźnik ten odpowiada poziomowi 480 MPa. Stop ten jest wyżarzany do temperatury 399-427°C (750-800°F) przez około 2 godziny, a następnie powoli schładzany w piecu.

Aplikacja

Produkcja nitów, kół do samochodów ciężarowych, konstrukcji lotniczych, zszywek weterynaryjnych i ortopedycznych, sprzętu i narzędzi naukowych.

Dostawca

Gdzie kupić kręgi, drut, rurki, blachę, taśmę aluminiową 2024 luzem lub na raty? Dostawca Auremo oferuje dziś zakup aluminium 2024 koło, drut, rura, blacha, taśma na korzystnych warunkach. Duży wybór półproduktów na magazynie. Zgodność z GOST i międzynarodowymi standardami jakości, cena - najlepsza od dostawcy. Kup już dziś krążki, druty, rury, blachy, taśmy z aluminium 2024. Cena dla klientów hurtowych - korzystna.

Kup okazyjną cenę.

Dostawca "Auremo" oferuje hurtową lub detaliczną sprzedaż aluminium w Europie. Wszystkie produkty są certyfikowane. Zawsze w magazynie duży wybór produktów najwyższej jakości. Cena uzależniona jest od wielkości zamówienia oraz dodatkowych warunków dostawy. Zakupy hurtowe objęte są znacznymi rabatami. Dostępność i szybką dostawę zapewniają nasze przedstawicielstwa w Moskwie, Sankt Petersburgu i miastach Europy Wschodniej. Zapraszamy do współpracy partnerskiej. Posiadamy najlepszy stosunek ceny do jakości dla całej gamy produktów.