Odwiedzając tę ​​stronę, należy dopuścić stosowanie plików cookie. Więcej na temat naszej polityki cookies.

Rura, blacha, płyta wykonana z tytanu gost VT3-1

Rura, blacha (płyta)

Równowartość

znak analog W. Nr. Aisi Uns En Zamówić
VT3-1 Kupić magazyn, sprawdź dostępność

Charakterystyka techniczna

Stop tytanu gost VT3-1 ma dobre właściwości antykorozyjne, żaroodporne i mechaniczne. Stop odnosi się do mieszanej klasy α+ β. Służy do budowania technik przestrzennych, do konsekwentnych konstrukcji. Jest również stosowany w przemyśle stoczniowym, samolotowym, medycynie, przemyśle gazowym i naftowym. Rura, blacha tego gatunku z łatwością wytrzymuje ciśnienie rozżarzonych gazów. Nie traci przy tym swoich właściwości w kontakcie z wodą morską.

Rury z tego stopu wykonane są za pomocą następujących elementów:

— aluminium — 6,3%;

— miedź 1,5%;

— molibden — 2,5%;

— żelazo — 0,5%;

— krzem — 0,3%;

Aluminium zmniejsza gęstość stopu; żelazo i krzem zwiększają odporność na ciepło. Na powierzchni rury lub blachy nie mogą występować pęknięcia, przetarcia, wyraźne plamy.
Wśród wad wyróżnia się ogromne nakłady na jego wytworzenie. Wyjaśnia to wysoki koszt własny stopu.

Dostawca

Dostawca «Auremo» oferuje zakup rur tytanowych gost VT3−1, arkuszy o standardowych i nieregularnych rozmiarach. W magazynie znajduje się szeroka gama półproduktów. Są zgodne z GOST i międzynarodowymi standardami jakości. Rury, blachy wykonane z tytanu gost VT3-1 są zawsze dostępne. Możesz je kupić w najlepszej cenie od dostawcy rur tytanowych gost VT3-1, blachy. Kup produkty już teraz. Rura tytanowa gost VT3−1, cena arkusza jest uprzywilejowana dla odbiorców hurtowych.

Kup w okazyjnej cenie

Dostawca «Auremo» oferuje hurtowy zakup produktów do obróbki tytanu. W magazynie znajduje się szeroka gama towarów do produkcji wielkogabarytowej. Rura tytanowa gost VT3-1, blacha są zawsze w magazynie. Cena jest uwarunkowana szczegółami technologicznymi produkcji bez uwzględnienia dodatkowych nakładów. Cennik, katalog produkcji oraz wszelkie informacje na jej temat można znaleźć na stronie internetowej firmy. Cena odlewu odśrodkowego z tytanu uzależniona jest od wielkości zamówienia oraz dodatkowych warunków dostawy. Możesz nas łatwo znaleźć przez Internet. Dostawca «Auremo» oferuje hurtowy zakup produktów. Firma «Auremo» jest rentownym dostawcą w tym segmencie wyrobów młynarskich. Kup produkty już teraz. Jakość jest zgodna z GOST (ogólnounijnymi normami państwowymi) i normami międzynarodowymi. Dostępna jest przystępna cena od dostawcy rur tytanowych gost VT3-1, blachy. Kup towar za rozsądną rurę tytanową gost VT3−1, cena arkusza. Czekamy na Twoje zamówienia.