Odwiedzając tę ​​stronę, należy dopuścić stosowanie plików cookie. Więcej na temat naszej polityki cookies.

Metalowa puszka

Charakterystyka techniczna

Ten miękki topliwy metal jest kolejnym z najczęstszych metali nieżelaznych. Jego głównymi zaletami są plastyczność, odporność na korozję i dobra przetwarzalność. Kolejną niewątpliwą zaletą jest nietoksyczność, co pozwala na znaczne rozszerzenie zakresu zastosowania.

Ciężar właściwy Sn 7,31 g/cm³
Masa atomowa 118,7
Stopień utlenienia +2, +4
Temperatura topnienia 231,9°C
Temperatura wrzenia 2600°C
Ciepło właściwe topnienia 7,07 kJ/mol

Stopy cyny znane są ludzkości od epoki brązu, a ich popularność w przemyśle utrzymuje się na wysokim poziomie do dziś. Metal ten jest szeroko stosowany w przemyśle spożywczym jako pierwiastek stopowy, a także jest obowiązkowym składnikiem prawie wszystkich lutów i stopów przeciwciernych.

Produkcja

Produkcja rud cyny na świecie wykazuje tendencję wzrostową w ostatnich latach, co jest związane z rozwojem elektroniki i rosnącym zapotrzebowaniem na luty bezołowiowe. Według światowych statystyk wydobycie i produkcja cyny koncentrują się w następujących krajach: Chiny, Indonezja oraz kraje Ameryki Południowej, takie jak Brazylia, Boliwia i Peru. Są niekwestionowanymi liderami w produkcji tego metalu.

Dostawca

Dostawca "Auremo" oferuje zakup cyny luzem lub na raty. Duży wybór półproduktów na magazynie. Optymalna cena cyny od dostawcy. W segmencie metali nieżelaznych Auremo jest rentownym dostawcą. Zawsze na stanie w puszce - preferencyjna cena dla odbiorców hurtowych.

Korzystna cena

Dostawca "Auremo" zajmuje się sprzedażą metali nieżelaznych na rynku europejskim w wysyłce hurtowej i detalicznej. Czas dostawy jest minimalny. U nas kupisz cynę w najlepszej cenie. Kontakt - doświadczeni managerowie - znawcy nowoczesnego rynku szybko pomogą Państwu w zakupie cyny i stopów cyny luzem lub na raty. Prezentowane w magazynie półprodukty posiadają atesty. Jakość odpowiada GOST i międzynarodowym standardom. Cena puszki uzależniona jest od wielkości zamówienia oraz dodatkowych warunków dostawy. Firma Auremo" zaprasza do zakupu metali kolorowych w najlepszej cenie.

Nasz konsultant pozwoli Ci zaoszczędzić czas

+49 (170) 650 7006
Telegram:
WhatsApp:

Subskrypcja

Specjalne oferty i rabaty. :)