Odwiedzając tę ​​stronę, należy dopuścić stosowanie plików cookie. Więcej na temat naszej polityki cookies.

Pierścień toczny wykonany z tytanu

Produkcja

Tłoczenie na gorąco o skomplikowanych kształtach z minimalnym naddatkiem na obróbkę skrawaniem (m.in. łopatki turbiny, sprężarki) wykonywane jest przy pomocy prasy hydraulicznej o nacisku 1600 -2500 ton oraz kuźni o nacisku 630 ton -siła. Ważenie wykonuje się do 10 kg stali węglowych i stopowych. Wymiary liniowe wytłoczek wynoszą do 300 mm. Walcarka RAW 315/260 i prasa o nacisku 400 ton wytwarza koła całowalcowane o masie do 600 kg, średnicy do 2 m i długości do 300 mm. Wykonane są ze stopów zdeformowanych gatunków.

Aplikacja

Wszystkie wyroby do walcowania pierścieni są bardzo poszukiwane w produkcji kół roboczych pomp odśrodkowych (wirników), wirówek, w hydrometalurgii i petrochemii. Produkty te są wymagane w przemyśle łożyskowym na potrzeby przemysłu rakietowego, lotniczego, szkutniczego i wielkogabarytowego stoczniowego, samochodowego i budowy maszyn.

Zakres rozmiarów

Istnieje szeroki asortyment wysokiej jakości pierścieni tocznych (walcowanych, kutych, prasowanych; o skomplikowanych lub prostych profilach, według rysunków klienta wg IS 1-90 084-80, IS 1-90 396-81 wykonanych z tytanowych stali konstrukcyjnych). LLC «Auremo» współpracuje z klientami hurtowymi. Na stanie posiadamy pręty pierścieniowe:

— z odrywaniem;

— nadwymiarowe ±6−10 mm w wersji zanurzeniowej;

— z wykańczającą obróbką cieplną w pełnym zestawie z detalami i wszystkimi rodzajami wymaganych badań studni. Poziom właściwości mechanicznych, jakość stali kutej handlowej są zgodne z wymaganiami GOST.

Pierścienie toczne:

— Ř wewnętrzna — 200-1790 mm;

— wysokość — 60-300 mm;

— Ř zewnętrzna — 340−2000 mm;

— waga kucia — 35 — 620 kg.

Wyroby hutnicze, które można wykonać na zamówienie: pierścienie toczne, odlewy, wytłoczki modeli produkcyjnych. Unikalna technologia produkcji prętów realizowana jest za pomocą specjalistycznego sprzętu. Dostawa obrączek realizowana jest w wariantach obranych lub nieobranych oraz z pełnymi niezbędnymi środkami kontroli. Cały przebieg produkcyjny posiada certyfikat zgodności z wymaganiami normatywnymi oraz jakości technicznych warunków eksploatacji. Należy zaznaczyć numer rysunku, nazwy detali, wykonawcę, gatunek stopu, właściwości mechaniczne detali, liczbę wytopową, skład chemiczny oraz wyniki dodatkowych badań studni: pneumatycznych i hydrotestowych. Jakość wyrobów gwarantuje rygorystyczne przestrzeganie standardów technologicznych produkcji.

Dostawca pierścieni tocznych z tytanu

Dostawca tytanowych pierścieni tocznych «Auremo» oferuje hurtowy zakup towarów. W magazynie znajduje się szeroka gama towarów. Są zgodne z GOST i międzynarodowymi standardami jakości. Tytanowy pierścień toczny jest zawsze dostępny. Możesz go kupić w przystępnej cenie od dostawcy odlewów tytanowych. Kup tytanowy pierścień toczny już teraz! Cena tytanowych pierścieni tocznych jest uprzywilejowana dla odbiorców hurtowych.

Kup w okazyjnej cenie

«Auremo» jest dostawcą żaroodpornych wyrobów młynarskich do krajów Europy Środkowej i Wschodniej. Doświadczenie naszej firmy pozwala na łatwy zakup produktów. Jakość jest zgodna z GOST (ogólnounijnymi normami państwowymi) i normami międzynarodowymi. Szeroki wybór produktów prezentowany jest w katalogu. Tytanowy pierścień toczny jest zawsze dostępny. Cena taśmy z pierścieniami tocznymi tytanowymi uzależniona jest od wielkości zamówienia oraz dodatkowych warunków dostawy. Cena taśmy tytanowej jest uprzywilejowana dla odbiorców hurtowych. Współpracujemy z doświadczonymi menedżerami, którzy mogą pomóc w hurtowym zakupie tytanowych pierścieni tocznych. Mamy najlepszy stosunek ceny do jakości. Zapraszamy do współpracy. Kup tytanowy pierścień toczny już za chwilę! Mamy najlepszą cenę tytanowych pierścieni tocznych od dostawcy tytanowych pierścieni tocznych.