Odwiedzając tę ​​stronę, należy dopuścić stosowanie plików cookie. Więcej na temat naszej polityki cookies.

Drut wykonany z brązu

Równowartość

znak analog W. Nr. Aisi Uns En Zamówić
BrOF6,5-0,4 Kupić magazyn, sprawdź dostępność
BroOC4-3 Kupić magazyn, sprawdź dostępność
BrAMts9-2 Kupić magazyn, sprawdź dostępność
BrB2 2.1447 CuBe2 Kupić magazyn, sprawdź dostępność

Zalety

Posiada elastyczność, podatność na kucie, plastyczność, wyjątkową wytrzymałość na rozciąganie, dobrą podatność na obróbkę skrawaniem. Dobre właściwości korozyjne, trwałość, przewodnictwo cieplne, przewodnictwo elektryczne czynią ten drut materiałem niekonkurencyjnym w wielu gałęziach współczesnego przemysłu.

Produkcja

Przepisy techniczne są zgodne z dokumentami referencyjnymi: 15 834-77, 5222-72, 5221-77. Drut z brązu wysokiej jakości nie posiada laminatów ani zanieczyszczeń niemetalicznych. Na powierzchni mogą występować niewielkie chropowatości, rysy, wgłębienia. Typowo drut z brązu wykonywany jest ze stopów: cyna+cynk, krzem+mangan lub stopy berylu o oznaczeniach: CuAl9Mn2; sześcian2; CuNiCrSi; CuAlFeNiMn; CuSnFe; CuCr1; CuSn4Zn3;CuSi3Mn1; CuCrZnSi.

Stopień brązu

Twardość HB -1

Temperatura topnienia (°С) σv (MPa)
CuSnFe 70−90 MPa 995° 400-800
CuSn4Zn3 150-170 MPa 1045° 430-880
CuAl9Mn2 100-120 MPa 1060° 440-550
Sześcian2 130-150 MPa 995° 400-950

Uwaga: Zakres σ w (MPa) podano dla miękkiego/twardego stopu.

Nazwa Przepisy techniczne Cechowanie Średnica drutu
Drut z brązu 18 469-106-082-2001 CuSnFe 1,0 — 5,0

Klasyfikacja

Ze względu na stan materiału drut z brązu może być: miękki (można go łatwo zgiąć, zwinąć); twardy (o zwiększonej elastyczności). Przekrój może być kwadratowy lub okrągły. Drut spawalniczy, drut sprężynowy, drut ogólnego przeznaczenia są produkowane zgodnie z przeznaczeniem.

Aplikacja

Ze względu na dobre właściwości elektryczne drut z brązu jest stosowany do produkcji kabli, cewek i drutów, spawania konstrukcji metalowych. Elektrody spawalnicze do zgrzewarek oporowych wykonane są z gatunku chromianowego CuCr1. Drut o wysokiej zawartości aluminium wyróżnia się wysokim stosunkiem wytrzymałości do gęstości, doskonałą przewodnością elektryczną. Jest niekonkurencyjny dla transportu inżynieria mechaniczna, elektrotechnika. Drut z brązu o podwyższonej zawartości krzemu jest elastyczny. Służy do produkcji sprężyn konwencjonalnych i wysokoobciążonych. Nie iskrzy nawet przy zwiększeniu zawartości berylu. Dlatego jest używany w środowisku wybuchowym.

Dostawca drutu z brązu

Dostawca drutu z brązu «Auremo» proponuje zakup wyrobów z brązu po najkorzystniejszej cenie drutu z brązu. W magazynie znajduje się szeroka gama towarów wysokiej jakości. Są zgodne z GOST i międzynarodowymi standardami jakości. Dostępność produktów i sprawność dostaw uwarunkowana jest tym, że posiadamy swoje biura w Moskwie, Sankt Petersburgu oraz miastach Europy Środkowej. Drut z brązu jest zawsze w magazynie. Cena drutu brązowego uzależniona jest od wielkości zamówienia oraz dodatkowych warunków dostawy. Jeśli kupisz drut z brązu hurtowo, otrzymasz specjalne rabaty.

Kup drut z brązu w okazyjnej cenie

Wszystkie produkty posiadają certyfikaty. Jakość jest gwarantowana przez rygorystyczną zgodność technologiczną produkcji. Nasi menedżerowie są zawsze gotowi odpowiedzieć na wszelkie pytania i udzielić fachowej pomocy. Kup drut z brązu, podłączając najbliższy urząd. Numery telefonów, adresy e-mail najbliższych biur firmy podane są w dziale „Kontakty”. Zamów usługę „Oddzwoń”, a nasz menedżer pomoże Ci wybrać produkty, które będą pasować do Twoich indywidualnych wymagań. Drut z brązu jest zawsze w magazynie. Jest najlepsza cena drutu z brązu od dostawcy drutu z brązu. Jakość jest zgodna z GOST (ogólnounijnymi normami państwowymi) i normami międzynarodowymi.