Odwiedzając tę ​​stronę, należy dopuścić stosowanie plików cookie. Więcej na temat naszej polityki cookies.

Bar wykonany z mosiądzu

Mosiężny pręt

Produkcja prętów mosiężnych

Mosiądz może być nie tylko dwuskładnikowym stopem cynku i miedzi, ale także wieloskładnikowym. Stop wieloskładnikowy obejmuje aluminium, krzem, cynę, pion, nikiel, żelazo, stop manganu. Pręt mosiężny tłoczony i ciągniony jest wykonany zgodnie z GOST 2060-2006. Skład określa GOST 15 527-2004. Pobieranie próbek i przygotowanie składu chemicznego określa GOST 24 231-80. Poza tym pręty mosiężne mogą posiadać właściwości antymagnetyczne. Takie pręty są produkowane z odpowiednich stopów niemagnetycznych zgodnie z GOST 15 527.

Sekcja Długość Dokładność Państwo Typ automagnetyczny

- kwadrat

— sześciokątny

- okrągły

— owalny

— w zwojach

- losowy

— określone

— standardowe

— dodatkowe

- wysoki

- miękki

— półtwardy

- twardy

— antymagnetyczne z końcówkami

— miękkie z dodatkowym poziomem plastyczności

— półtwardy z dodatkowym poziomem plastyczności

— twardy z dodatkowym poziomem plastyczności

— plastyczność standardowa, tłoczona

Doskonałe właściwości fizyczne pręta mosiężnego pozwalają na wykonanie dowolnej obróbki mechanicznej, w tym wiercenie, frezowanie, cięcie, lutowanie, spawanie, tłoczenie.

Aplikacja

Cenne właściwości użytkowe pręta mosiężnego to wysoka odporność korozyjna, niemagnetyzm, doskonała urabialność. Te właściwości stały się powodem, dla którego jest on stosowany w najbardziej rozpowszechnionych gałęziach gospodarki narodowej: w inżynierii przyrządów, motoryzacji, przemyśle stoczniowym, lotniczym i kosmicznym. Pręt mosiężny jest niezbędnym materiałem do produkcji sprzętu elektrycznego, wyrobów hydraulicznych, niektórych części reduktora. Można z niego zrobić wiele rzeczy: koła zębate, sworznie, nakrętki, wkręty, ustalenia, wiele rodzajów zaworów odcinających, instalacje wodociągowe i gazowe, części instalacji elektromechanicznych i maszyn tłokowych. Pręt mosiężny jest często używany w przemyśle zegarkowym do produkcji małych części i obudów.

Dostawca

Dostawca prętów mosiężnych «Auremo» oferuje hurtowy zakup towarów. W magazynie prezentowany jest szeroki asortyment towarów. Są zgodne z GOST i międzynarodowymi standardami jakości. Pręt miedziany jest zawsze w magazynie. Możesz go kupić w przystępnej cenie od dostawcy prętów mosiężnych. Kup pręt mosiężny już teraz! Cena prętów mosiężnych jest uprzywilejowana dla odbiorców hurtowych.

Kup w okazyjnej cenie

Firma «Auremo» oferuje zakup prętów mosiężnych różnych gatunków. Cena prętów mosiężnych uzależniona jest od wielkości zamówienia oraz dodatkowych warunków dostawy. Nasza firma oferuje korzystne warunki dla odbiorców hurtowych. Wszystkie niezbędne informacje można znaleźć na naszej stronie internetowej. Ekspert ds. konsultacji on-line jest zawsze do Twojej dyspozycji i odpowie na wszelkie pytania. Gwarantujemy wysoką jakość produktów oraz terminową realizację Państwa zamówienia.