Odwiedzając tę ​​stronę, należy dopuścić stosowanie plików cookie. Więcej na temat naszej polityki cookies.

Elektroda wolframowa cyrkonowa WZ-8

Charakterystyka techniczna

Elektrody cyrkonowo-wolframowe klasy WZ wyróżniają się doskonałym zakresem pierwiastków stopowych. Dzięki temu technologiczny proces spawania konstrukcji, zajarzenia łuku i wypalania staje się prostszy. Cyrkonowe elektrody wolframowe charakteryzują się doskonałą wydajnością przy spawaniu prądem przemiennym, szczególnie przy dużym obciążeniu prądowym, gdy zalety elektrod WZ są większe. Skład procentowy: min. 99,1% wolframu, 0,15−0,4% cyrkonu. Dzięki swoim właściwościom fizycznym i mechanicznym produkt ten jest prawie identyczny z wolframem. Jedną z zalet WZ-8 (biały) jest fakt, że gwarantuje czystość jeziorka. Ta europejska elektroda charakteryzuje się ciągłą żywotnością i wysoką wydajnością, szczególnie podczas pracy pod wysokim napięciem. Dzięki tej funkcji jest gorszy od elektrod cerowych i lantanowych.

Opis Identyfikacja
Znak towarowy WZ3, WZ8
Standard ISO6848
dimetr 1,0 — 12 mm
Długość 150, 175 mm i więcej
Dodano element resztkowy ZrO2
Ilość elementów resztkowych 0,2-0,4%; 0,7-0,90%
Inne dodatki <0,20%
Kolor Brązowo-biały

Sfera zastosowania

Spawanie stopów brązu, magnezu, aluminium, niklu. Stosowany jest najczęściej do spawania prądem przemiennym stopów aluminium i magnezu.

Dostawca

Chcesz kupić hurtowo elektrodę wolframową? Elektroda cyrkonowo-wolframowa «Auremo» dostawca WZ-8 oferuje zakup towaru w przystępnej cenie. Cena elektrody cyrkonowo-wolframowej WZ-8 kształtuje się zgodnie z międzynarodowym kosztem rolki metalowej bez uwzględnienia innych kosztów. Przy zakupie hurtowym elektrody cyrkonowo-wolframowej WZ-8 otrzymasz specjalne rabaty. Dostawy realizowane są bezpośrednio z magazynu. Daje to klientom duży wybór produktów oraz znaczne oszczędności w magazynach i lokalach. Elektroda cyrkonowo-wolframowa WZ-8 jest stale dostępna. Możesz go kupić w najlepszej cenie od dostawcy. Cena jest uprzywilejowana dla odbiorców hurtowych.

Kup w okazyjnej cenie

Ogromna gama produktów jest prezentowana w magazynie dostawcy cyrkonowej elektrody wolframowej «Auremo» WZ-8. Wszystkie produkty posiadają certyfikaty. Jakość jest gwarantowana przez rygorystyczną zgodność technologiczną produkcji. Bez problemu kupisz towar za rozsądną cenę elektrody cyrkonowo-wolframowej WZ-8. Po prostu połącz nas w dogodny dla siebie sposób. Zamów usługę „Oddzwoń”. Nasi menedżerowie są zawsze gotowi udzielić fachowej pomocy. Kup teraz elektrodę cyrkonowo-wolframową WZ-8. W przypadku braku wymaganego typu produktu możemy wykonać go w wymiarach niestandardowych na indywidualne zamówienie.