Odwiedzając tę ​​stronę, należy dopuścić stosowanie plików cookie. Więcej na temat naszej polityki cookies.

Koło aluminiowe

Równowartość

znak analog W. Nr. Aisi Uns En Zamówić
PIEKŁO 1015 Kupić magazyn, sprawdź dostępność
AD1 1013 Al99.3 Kupić magazyn, sprawdź dostępność
AD31 6063 3.3206 AlMg0.7Si Kupić magazyn, sprawdź dostępność
AK4-1 Kupić magazyn, sprawdź dostępność
AK6 2117 AlCuMg0.5 Kupić magazyn, sprawdź dostępność

Charakterystyka techniczna

Okrągły aluminiowy wykonany jest zarówno z czystego aluminium, jak i stopów aluminium. Właściwości konsumpcyjne zależą od stosunku pierwiastków chemicznych w składzie, od metod obróbki cieplnej itp. Czynniki. Istnieje kilka klas, które są oznaczane w zależności od właściwości fizycznych i technicznych oraz cech produkcji.

Gatunek AMZ ma doskonałe właściwości korozyjne, przewodność elektryczną i wystarczającą plastyczność. Dobrze spawany z innymi metalami. Jest wytwarzany przez walcowanie na zimno i prasowanie.

Gatunki serii AD, bardziej plastyczne niż poprzednie, mają podwyższoną wytrzymałość, ponieważ dodatkowo poddawane są obróbce cieplnej. Służą do walcowania na gorąco.

Gatunki serii AK dobrze znoszą wysokie temperatury, ale są słabo zabezpieczone przed korozją i trudno spawalne. Wszystkie stopnie, pomimo różnic, są dokonywane na podstawie GOST 24 231-80.

Produkcja

Pierwsza metoda: walcowanie na gorąco i prasowanie. Drugi sposób opiera się na obróbce metalu na zimno. W zależności od wymagań klienta wykonujemy koła o różnej średnicy, owalności, krzywiźnie i dokładności. W zależności od wymagań koła są zmiękczane, utwardzane lub wyżarzane. Stosuje się sztuczne starzenie i utwardzanie. Technologia produkcji jest regulowana przez GOST 26 877-91. Nieodzownym warunkiem po produkcji jest sprawdzenie jakości technologicznej.

Jakość .

Powierzchnia kół musi być gładka, srebrzystobiała i czysta. Zgodnie z GOST 21 488-97 powierzchnia nie może mieć mikropęknięć, dziur, rozwarstwień metalu, różnych obcych wtrąceń i śladów korozji. Powierzchnia aluminium powinna być gładka, końce równo ścięte i bez zadziorów.

Aplikacja

Aluminiowe kółko jest potrzebne do tworzenia lekkich konstrukcji. Ze względu na swoje unikalne właściwości, takie jak lekkość, plastyczność, wytrzymałość właściwa, odporność na korozję i niskie temperatury, znajduje zastosowanie praktycznie we wszystkich dziedzinach: elektrotechnice, inżynierii transportu, przetwórstwie spożywczym, przemyśle stoczniowym, lotniczym i innych. Jest również używany do produkcji różnych elementów spawanych.

Furnizor

Dostawca "Auremo" oferuje zakup koła aluminiowego luzem lub na raty. Duży wybór półproduktów na magazynie. Zgodność z GOST i międzynarodowymi standardami jakości. Zawsze w magazynie okrągłe aluminium, cena jest optymalna od dostawcy. Czekamy na Twoje zamówienia. Kup już dziś kółko aluminiowe. Cena dla klientów hurtowych - korzystna.

Pręt aluminiowy

Ocena Średnica, mm Cena
AD1 20-150 Jak było uzgodnione
AD31 (AD31T) 20-150 --- "---

Okrągłe aluminium

Ocena Średnica, mm Cena
AK4-1 (AK4-1T1) 20-250 Jak było uzgodnione
AK6 20-250 --- "---
AMg (AMg3, AMg2, AMg3M, AMg6, AMg5) 8-450 --- "---
AMZ 8-3OO 8-300 --- "---

Kup w okazyjnej cenie

Dostawca „Auremo” oferuje zakup produktów ze specjalistycznych magazynów z dostawą do dowolnego miasta. Zawsze dostępne w kręgach aluminiowych, cena - ze względu na cechy technologiczne produkcji bez uwzględnienia dodatkowych kosztów. Na stronie internetowej firmy prezentowane są najświeższe informacje o jej produktach, katalog produktów oraz cennik. Cena zamówienia uzależniona jest od wielkości i dodatkowych warunków dostawy. Łatwo nas znaleźć w Internecie. Firma "Auremo" zaprasza do zakupu koloru na wynajem hurtowo lub na raty. W tym segmencie Auremo jest rentownym dostawcą. Jakość spełnia międzynarodowe standardy. Najlepsza cena od dostawcy.