Odwiedzając tę ​​stronę, należy dopuścić stosowanie plików cookie. Więcej na temat naszej polityki cookies.

Drut spawalniczy PUNCH-11

Równowartość

znak analog W. Nr. Aisi Uns En Zamówić
PANC-11 Kupić magazyn, sprawdź dostępność

Charakterystyka techniczna

Drut PANCH-11 jest wykonany zgodnie z TC 1842-118-00195 430-2002, TC 48-21-59З-85. Drut ten służy do spawania konstrukcji metalowych, do naprawy powstałych ubytków i pęknięć, do ponownego spawania zużytych całości. Drut zawiera specjalne składniki, które sprzyjają formowaniu szwu. Chronią również jeziorko stopu przed utlenianiem. Naprężenia wtórne nie występują podczas renowacji. Po przetopieniu metal należy poddać działaniu dodatkowych narzędzi. Średnica drutu PANCH wynosi 1,2 mm. Skład chemiczny drutu: nikiel, miedź, mangan, żelazo oraz dodatkowe pierwiastki resztkowe takie jak węgiel, krzem. Ten drut jest dostarczany w stanie stałym.

PANCZ 11

Główne składniki Ni Mn Fe% Si% + C% Pozostałości elementów
Podstawa 5-6% 2,3−3% do 2% do 0,3% do 0,3%

Aplikacja

Drut PANCH 11 jest najbardziej odpowiedni do spawania i ponownego spawania bardzo spójnej surówki. Jest bardzo odpowiedni do spawania na zimno. Możliwe jest również spawanie półautomatyczne łukiem otwartym (czyli bez zabezpieczenia stopionych metali topnikiem lub gazem). Szwy wykonane są przy niskim dopływie ciepła. Praktycznie nie ma potrzeby robienia przerwy na schłodzenie detali. Za pomocą tego drutu bez problemu zespajesz pęknięcie dowolnego detalu żeliwnego nawet w bardzo trudno dostępnych miejscach. Po spawaniu cały metal jest łatwy do spawania. Nie zapina się i nie ma naprężeń wewnętrznych.

Nie jest wymagane dodatkowe użycie gazu osłonowego podczas spawania, ponieważ w składzie zawarte są specjalne pierwiastki chemiczne. Podczas spawania żeliwa następuje jego stygnięcie. Podczas ogrzewania szybko topi się ze stanu stałego w ciekły. Ten drut z łatwością radzi sobie ze wszystkimi tymi problemami. Pęknięcia nie pojawiają się podczas spawania. W celu zwiększenia niezawodności spawania konieczne jest wbicie trzpienia gwintowanego w krawędzie oddzielonej spoiny. Podczas spawania żeliwa stosuje się metodę wyżarzania spoin.

Zalety

Drut PANCH podnosi jakość spawania oraz poziom nośności detali po ich renowacji. Robiąc to, zwiększa szybkość spawania i zmniejsza operację wstępną. Poza tym zwiększają się możliwości naprawy detali. Zasilanie spawania zasadniczo spada w porównaniu ze zwykłym spawaniem łukowym.

Dostawca

Dostawca drutu «Auremo» PANCH 11 oferuje hurtowy zakup towarów. Szeroki wybór towarów jest w magazynie. Są zgodne z GOST i międzynarodowymi standardami jakości. Drut spawalniczy jest zawsze w magazynie. Możesz go kupić za przystępną cenę drutu PANCH 11 od dostawcy. Kup drut PANCH 11 już teraz! Cena jest uprzywilejowana dla odbiorców hurtowych.

Kup w okazyjnej cenie

Firma «Auremo» z powodzeniem sprzedaje drut spawalniczy w przystępnej cenie za drut PANCH 11. Oferujemy najszerszy asortyment drutu, który zaspokoi wymagania najbardziej wyrafinowanego klienta. Możesz kupić towar za pośrednictwem naszej strony internetowej lub przy pomocy menedżerów z naszego najbliższego biura. Jakość wyrobów gwarantuje dostawca drutu PANCH 11 oraz rygorystyczne przestrzeganie standardów technologicznych produkcji. Oferujemy najkrótsze terminy dostaw. Przy zakupie hurtowym drutu PANCH 11 otrzymasz specjalne rabaty. Nasze biura zlokalizowane w Moskwie, Sankt Petersburgu oraz miastach Europy Środkowej zapewniają dostępność produktów i sprawność dostaw. Zapraszamy do współpracy.