Odwiedzając tę ​​stronę, należy dopuścić stosowanie plików cookie. Więcej na temat naszej polityki cookies.

Blacha, taśma, folia wykonana ze stopu 80NHS

Arkusz, taśma, folia

Równowartość

znak analog W. Nr. Aisi Uns En Zamówić
80NHS Kupić magazyn, sprawdź dostępność

80NHS blacha, taśma, dostawca folii

Firma «Auremo» proponuje zakup blachy, taśmy, folii 80NHS na najkorzystniejszych warunkach. W magazynie znajduje się szeroka gama towarów wysokiej jakości. Cena blachy 80NHS, taśmy, folii uzależniona jest od wielkości zamówienia oraz dodatkowych warunków dostawy. Jeśli kupujesz produkty hurtowo, otrzymasz specjalne rabaty. Dostępność produktów i sprawność dostaw uwarunkowana jest obecnością biur w Moskwie, Sankt Petersburgu oraz miastach Europy Środkowej.

Charakterystyka techniczna

Bardzo czyste żelazo ferromagnetyczne, niskokoercyjne stopy precyzyjne na bazie żelazowo-niklowej lub żelazowej, niskowęglowe stale elektrotechniczne (niestopowe, krzemionkowe) należą do tego typu materiałów magnetycznie miękkich. Do tej kategorii należą również ferromagnesy, ferrimagnesy, materiały sproszkowane i kompozytowe. Takie stopy topi się w specjalnych piecach metalurgicznych. Stopy magnetyczno-miękkie są szeroko stosowane w nowoczesnym przemyśle przy produkcji rdzeni transformatorów, mikrofonów, elementów pamięci komputerowych, anten magnetycznych, detali do maszyn elektrycznych, rdzeni magnetycznych. Przeznaczone są do eksploatacji w wodzie morskiej.

Skład procentowy

P Kr Współ S Si Mn Ni C
≤ 0,015 0,3 — 0,6 26,5 — 28 ≤ 0,015 ≤ 0,25 0,2 — 0,4 ≤ 0,3 ≤ 0,04

Ten precyzyjny stop ma wysoką zdolność indukcyjności magnetycznej i niską siłę koercji w słabych polach przy indukcji nasycenia, która wynosi 0,65−0,75 Т. Charakteryzuje się niewielkimi zmianami charakterystyki w zakresie temperatur klimatycznych.

Właściwości fizyczne

10 6 T l C E 10 — 5 R10 9 R
10.7 100
1/stopień Stopień V/(m/stopień) J/(kg/stopień) MPa Ohm-m kg/ m3
20 2.2 200 7980

Aplikacja

Stosowany jest do produkcji rdzeni małogabarytowych transformatorów, elementów wykonawczych przekaźników, dławików, pracujących w słabych polach ekranów magnetycznych. Stosowany jest również do produkcji przekaźników bezstykowych o małej grubości (0,05 — 0,02 mm), wzmacniaczy magnetycznych i rdzeni transformatorów pulsacyjnych. Do stopów magnetycznie miękkich należą stopy, w których oprócz żelaza występują kobalt i nikiel. Stop miękko-magnetyczny 80NHS jest stosowany w przemyśle elektromaszynowym, transformatorowym i radiotechnicznym, rdzeniach magnetycznych zmiennego pola magnetycznego, elektrotechnice, przemyśle, systemach automatyki, teleautomatyce i aparaturze obliczeniowo-pomiarowej.

Charakterystyka fizyczna

Opis Identyfikacja
Moduł sprężystości pierwszego rodzaju [MPa] mi
Zdolność grzewcza materiału (lub współczynnik przewodnictwa ciepła) [V/(m/stopień) l
Temperatura wymagana do uzyskania rzeczywistych cech [stopnie] T
Współczynnik rozszerzalności liniowej [1/stopień] (zakres temperatur 20°С) A
Właściwy opór elektryczny [Ohm-mm 2 /m] 0,81 R
Gęstość materiału, [kg/m 3 ] R
Ciepło właściwe materiału [J/(kg/stopień)] (zakres temperatur 20°С) C

Właściwości magnetyczne

Opis Identyfikacja
Pole koercyjne (nie wyższe) [A/m] Hc
Indukcyjność magnetyczna (nie większa) [mH/m] Umaks
Indukcja nasycenia 2 T [V/kg] P1.0/50
Indukcja magnetyczna T, natężenie pola magnetycznego nie mniejsze niż 100, w polu magnetycznym, [A/m] B100

Właściwości mechaniczne

Opis Identyfikacja
Krótka odporność na pękanie [MPa] św
Granica przepływu (proporcjonalne obciążenie graniczne) dla trwałej zmiany postaci [MPa] st
Procent wydłużenia przy zerwaniu [ % ] d5
Współczynnik skurczu [ % ] y
Udarność [kJ/m 2 ] KCU
Twardość Brinella [MPa]-1 120−210 HB

Własności mechaniczne w temperaturze 20 °C.

Wymiar d5 Fe st Rozmiar KCU św y Obróbka cieplna.
Strip zgodnie z GOST 10 160-75 20 295 590
- % - MPa mm kJ/ m2 MPa % -
Taśma hartowana na wpół młotkiem zgodnie z GOST 10 160-75 2 1080

Kup 80NHS w okazyjnej cenie

Firma «Auremo» proponuje zakup blachy, taśmy, folii 80NHS na najkorzystniejszych warunkach. Cena blachy, taśmy, folii 80NHS uwarunkowana jest szczegółami technologicznymi produkcji bez uwzględnienia dodatkowych nakładów. W magazynie znajduje się szeroka gama towarów do produkcji wielkogabarytowej. Cennik, katalog produkcji oraz wszelkie informacje na jej temat można znaleźć na stronie internetowej firmy. Taśma, arkusz, folia 80NHS są zawsze w magazynie. 80NHS blacha, taśma, folia cena uzależniona od wielkości zamówienia oraz dodatkowych warunków dostawy. Możesz nas łatwo znaleźć przez Internet. Firma «Auremo» oferuje hurtowy zakup produktów. Firma «Auremo» jest dochodowym dostawcą arkuszy, taśm i folii 80NHS. Kup arkusz, taśmę, folię 80NHS już teraz! Dostępna jest przystępna cena od dostawcy arkuszy, taśm, folii 80NHS. Czekamy na Twoje zamówienia.