Odwiedzając tę ​​stronę, należy dopuścić stosowanie plików cookie. Więcej na temat naszej polityki cookies.

Obróbka i produkcja metali i stopów

Charakterystyka techniczna

W praktyce obróbka metalu w procesie produkcyjnym odgrywa znaczącą rolę w uzyskaniu niezbędnych właściwości materiału. Stopy żelaza i stal są najbardziej rozpowszechnione na współczesnym rynku. W naszym kraju technologia obróbki metali jest regulowana przez takie podstawowe dokumenty jak GOST i TU . Określają one skład chemiczny stopu oraz parametry jego właściwości. Te ostatnie są podstawą do określenia zakresu wykorzystania materiału.

Rodzaje obróbki plastycznej metali

Jednym z głównych rodzajów obróbki plastycznej metali jest obróbka ciśnieniowa. W zależności od zastosowanej metody wytwarzania wyrobów oraz możliwości technicznych urządzeń wyróżnia się:

-walcowanie;

-obrotowy;

-pilny;

- kucie;

-cechowanie.

Tłoczenie i tłoczenie

W tym przypadku prawie każda metoda obróbki metalu ma kilka podtypów. Na przykład tłoczenie może być zarówno arkuszowe, jak i objętościowe. Ten ostatni z kolei dzieli się na zimny i gorący. Jeśli chodzi o taką metodę obróbki metali i stopów, jak prasowanie, istnieje dość duża liczba różnych schematów. Jeśli skupimy się na głównych, są tylko 2 - jest bezpośredni i odwrotny.

Walcowanie

Najbardziej masowo produkowanym rodzajem obróbki ciśnieniowej elementów metalowych jest walcowanie. Zalety tej metody są oczywiste, ponieważ pozwala uzyskać nie tylko gotowe produkty, ale także batony. Mowa o profilach o różnych kształtach (koło, kwadrat, sześciokąt), a także o rurach i innych produktach.

Dostawca

Dostawca "Auremo" oferuje produkcję i obróbkę metali na korzystnych warunkach. Duży wybór na stanie. Zgodność z GOST i międzynarodowymi standardami jakości, cena jest optymalna od dostawcy. Kup dzisiaj. Cena dla klientów hurtowych - korzystna.

Kup okazyjną cenę.

Dostawca "Auremo" oferuje na korzystnych warunkach produkcji i obróbki metalu, w cenie - ze względu na cechy technologiczne produkcji bez uwzględnienia dodatkowych kosztów. Strona internetowa firmy zawiera najbardziej aktualne informacje o produktach, znajduje się katalog produktów oraz cenniki. Istnieje możliwość zakupu produktów o niestandardowych parametrach na zamówienie. Cena zamówienia uzależniona jest od wielkości i dodatkowych warunków dostawy. Dostawca "Auremo" zaprasza do produkcji i obróbki metali luzem lub na raty. Mamy najlepszy stosunek jakości do ceny dla całej gamy produktów. W tym segmencie rentownym dostawcą jest firma "Auremo". Kup metal od dostawcy już dziś. Czekamy na Twoje zamówienia.