Odwiedzając tę ​​stronę, należy dopuścić stosowanie plików cookie. Więcej na temat naszej polityki cookies.

Stan stali

Wymagania dotyczące walcowanych wyrobów stalowych

Krajowe gatunki stali dotyczące ich definicji i klasyfikacji są regulowane przez GOST R 54384-2011. Jeśli mówimy o produktach zagranicznych producentów, w tym przypadku należy skorzystać z tabel, które określają normy AISI, EN i DIN. Oprócz składu chemicznego normy GOST określają proces walcowania stali, w zależności od zakresu jej zastosowania. Tak więc w przypadku produktów ze stali węglowej i stopowej organy regulacyjne mają zupełnie inne wymagania.

Stanowe normy i specyfikacje techniczne

Jednocześnie w produkcji wykorzystywane są nie tylko materiały GOST do stali, ale także specyfikacje techniczne. Jest to szczególnie prawdziwe w przypadku stali walcowanej o wysokiej i wysokiej wytrzymałości. Przede wszystkim wynika to z faktu, że ten ostatni jest używany w ekstremalnych warunkach negatywnego wpływu na środowisko (przemysł stoczniowy, lotnictwo itp . ).

Analiza porównawcza

Aby określić, jak wysokiej jakości jest stal, konieczne jest przeprowadzenie analizy porównawczej materiału z parametrami GOST, ponieważ od tego zależy wytrzymałość i niezawodność każdej konstrukcji. Na przykład odporne na korozję, żaroodporne stopy wysokostopowe i ich gatunki (dla producentów krajowych) są podane w normie 5632-72.

Dostawca

Są to tylko ogólne informacje na temat wyrobów walcowanych, a bardziej szczegółowe informacje na temat każdego produktu można uzyskać od kierownika firmy „Auremo” pod dowolnym numerem w dziale „Kontakty”. Oferujemy pełną gamę walcowanych wyrobów metalowych w każdej potrzebnej ilości: rura żaroodporna ze stali nierdzewnej, taśma, koło, blacha lub cokolwiek innego.

Nasz konsultant pozwoli Ci zaoszczędzić czas

+49(1516) 758 59 40
Telegram:
WhatsApp:

Subskrypcja

Specjalne oferty i rabaty. :)