Odwiedzając tę ​​stronę, należy dopuścić stosowanie plików cookie. Więcej na temat naszej polityki cookies.

Wlewki cyny VHF000 o wysokiej czystości

Równowartość

znak analog W. Nr. Aisi Uns En Zamówić
VHF000 Kupić magazyn, sprawdź dostępność

Charakterystyka techniczna

Cyna o wysokiej czystości jest produkowana zgodnie ze standardami GOST 860-75 . Cyna OVCH000 stosowana jest jako odporna na korozję, bezpieczna i nietoksyczna powłoka blach. Szeroko stosowany w przemyśle spożywczym. Poniżej skład procentowy zanieczyszczeń *104 . Oznacza to, że cyna o wysokiej czystości zawiera tylko 0,001% zanieczyszczeń.

Jak Fe Glin Ag Au Cu Pb Bi Śr zn Ga Współ Ni W całkowity
1 1 3 0,06 0,1 0,1 0,1 0,01 0,5 0,3 0,5 0,5 0,1 0,1 10

Dostępność towarów i szybką dostawę zapewniają przedstawicielstwa zlokalizowane w Moskwie, Petersburgu i miastach Europy Wschodniej.

Dostawca

Dostawca "Auremo" oferuje dziś dostawy cyny o wysokiej czystości na korzystnych warunkach. Zgodność z GOST i międzynarodowymi standardami jakości, cena jest optymalna od dostawcy. Dla odbiorców hurtowych cena - korzystna.

Kup w okazyjnej cenie

Firma "Auremo" oferuje dostawę OVCH000 na korzystnych warunkach. Ceny - ze względu na cechy technologiczne produkcji bez uwzględnienia dodatkowych kosztów. Strona internetowa firmy zawiera najbardziej aktualne informacje o towarach, znajduje się katalog produktów oraz cenniki. Znajdź nas łatwo w Internecie. Firma "Auremo" zaprasza do zakupu metali kolorowych luzem lub na raty. W tym segmencie "Auremo" jest opłacalnym partnerem. Czekamy na Twoje zamówienia.

Nasz konsultant pozwoli Ci zaoszczędzić czas

+49 (170) 650 7006
Telegram:
WhatsApp:

Subskrypcja

Specjalne oferty i rabaty. :)