Odwiedzając tę ​​stronę, należy dopuścić stosowanie plików cookie. Więcej na temat naszej polityki cookies.

Szyna zbiorcza, opaska wykonana z brązu

Szyna zbiorcza (pasmo)

Całkiem możliwe, że zbroja płytowa legendarnego Hektora została wykuta z wyjątkowo twardej taśmy z brązu.

Charakterystyka techniczna

Szyna z brązu odnosi się do wyrobów z brązu. Jest szeroko stosowany w wielu dziedzinach ze względu na wysokie parametry techniczne.

Produkcja odbywa się na dwa sposoby:

- Walcowanie na gorąco;

— walcowanie na zimno;

Asortyment szyn z brązu

W zależności od praktyki produkcyjnej szyna z brązu może być:

- miękki;

— półmiękki;

- twardy;

— bardzo twardy;

W zależności od grubości szyna z brązu może być:

— cienki, określony przez GOST 1761;

— gruby, określony przez GOST 5017;

W zależności od zastosowanego materiału szynoprzewód z brązu może być wykonany z:

1) Brąz cynowy. W jego składzie mogą występować: Cu, Sb, P, Zn, Pb, Si, Sn, Fe i inne. Na przykład: CuSnZnPb, 2.1020CuSn6, CuSn4Zn3.

2) Brąz bez cyny. W jego składzie mogą występować: Al, Si, Fe, Mn, Sn, Zn, P, Pb i inne. Na przykład: Cu5Al, Cu7Al, CuAl9Mn2

Zalety

Obrączka wykonana jest z wyrobów hutniczych z brązu. Charakteryzuje się bardzo twardym i spójnym, odpornym na korozję (pod wpływem wilgoci i środków chemicznych) produktem. Opaska z brązu jest dobrym przewodnikiem elektryczności i ciepła. Z tego powodu jest szeroko stosowany w elektrotechnice i energetyce.

Aplikacja

Wyroby z brązu są wykorzystywane w różnych dziedzinach. Szyny zbiorcze są stosowane w elektrotechnice, budowie maszyn, obróbce metali. Różne części mogą być stemplowane w celu tworzenia metalowych konstrukcji i okuć.

Dostawca

Szyna z brązu «Auremo», dostawca taśm oferuje hurtowy zakup towarów. W magazynie prezentowany jest szeroki asortyment towarów. Są zgodne z GOST i międzynarodowymi standardami jakości. Opaska, szyna zbiorcza z brązu są zawsze w magazynie. Możesz je kupić w najlepszej cenie od szynoprzewodów z brązu, dostawcy taśm. Kup szynę zbiorczą z brązu, opaskę już teraz! Szyna z brązu, cena opaski jest uprzywilejowana dla odbiorców hurtowych.

Kup w okazyjnej cenie

«Auremo» jest dostawcą wyrobów z brązu do krajów Europy Środkowej i Wschodniej. Doświadczenie naszej firmy pozwala na bezproblemowy zakup stopów. Jakość jest zgodna z GOST (ogólnounijnymi normami państwowymi) i normami międzynarodowymi. Szeroki wybór produktów prezentowany jest w katalogu. Opaska, szyna zbiorcza z brązu są zawsze w magazynie. Cena uzależniona jest od wielkości zamówienia oraz dodatkowych warunków dostawy. Szyna z brązu, cena opaski jest uprzywilejowana dla odbiorców hurtowych. Współpracujemy z doświadczonymi managerami, którzy mogą pomóc w hurtowym zakupie wyrobów z brązu. Mamy najlepszy stosunek ceny do jakości. Zapraszamy do współpracy. Kup szynę z brązu, opaskę za chwilę. Istnieje przystępna cena od dostawcy.