Odwiedzając tę ​​stronę, należy dopuścić stosowanie plików cookie. Więcej na temat naszej polityki cookies.

Arkusz N50, pasek

Drut, pręt, pręt Arkusz, pasek

Równowartość

znak analog W. Nr. Aisi Uns En Zamówić
50N EI467 1.3922 K94840 NiFe50 Kupić magazyn, sprawdź dostępność

Znaczenie

Permaloys charakteryzują się stopami żelaza z niklem, które mają stosunkowo wysoką przepuszczalność w słabych polach. Przynależność każdego stopu do określonej grupy zależy od szybkości wytłaczania właściwości magnetycznych i elektrycznych oraz ilości niklu. Oznaczenie 50N wskazuje na zawartość niklu w stopie (50%). Jest spawany na twardo, dlatego w celu wzmocnienia spoin wykonuje się obróbkę termiczną i ostatnie wyżarzanie. Obecnie blacha, taśma tego gatunku mają najszersze zastosowanie. Są to detale konstrukcji magnetyczno-miękkich stosowanych w inżynierii przyrządów i energetyce.

Aplikacja

Ze względu na małą magnetostrykcję arkusze, paski są stosowane w jednostkach o wysokiej dokładności, które mają stabilną charakterystykę w zmiennym polu magnetycznym. Posiadają niewielkie zmiany oporu rzeczywistego w zależności od siły i zwrotu pola magnetycznego. Blachy, taśmy wykorzystywane są do produkcji płatków transformatorowych, elementów magnetycznych głowic rejestrujących, rdzeni transformatorów małogabarytowych, elementów wykonawczych przekaźników, dławików oraz detali obwodów magnetycznych. Działają podczas pracy z minimalnym magnesowaniem przy dużych wartościach indukcji.

Produkcja

Skład procentowy według GOST 10 994 — 74

B Fe Cu S Si Mn Ni C
≤0,02 48,33 — 50,55 ≤ 0,2 ≤0,02 0,15 — 0,3 0,3 — 0,6 49,0-50,5 ≤0,03

Stopy żelaza z niklem są wytapiane w otwartym piecu łukowym. Poza analogicznymi stopami, permalloy 50N nie zawiera fosforu. Posiada niewielkie wahania oporu elektrycznego (nie więcej niż 5%), które są określone przez siłę i istniejącą orientację magnetyczną. Stop ten musi być domieszkowany takimi pierwiastkami jak miedź, mangan, krzem dla wzmocnienia właściwości elektromagnetycznych. Wytop odbywa się w próżni lub w środowisku gazu obojętnego. Półfabrykaty o minimalnej grubości produkowane są metodą tłoczenia na zimno z dalszym wyżarzaniem. Odbywa się to w celu zwiększenia właściwości magnetycznych. Permalloy tego gatunku ma ulepszone właściwości i zwiększone namagnesowanie. Stop ten charakteryzuje się znaczną wrażliwością magnetyczną w stosunku do zmian zewnętrznych.

Charakterystyka fizyczna

Opis Identyfikacja
Moduł sprężystości pierwszego rodzaju [MPa] mi
Zdolność grzewcza materiału (lub współczynnik przewodnictwa ciepła) [V/(m/stopień) l
Temperatura wymagana do uzyskania rzeczywistych cech [stopnie] T
Współczynnik rozszerzalności liniowej [1/stopień] (zakres temperatur 20°С) A
Właściwy opór elektryczny [Ohm-mm 2 /m] 0,81 R
Gęstość materiału, [kg/m 3 ] R
Ciepło właściwe materiału [J/(kg/stopień)] (zakres temperatur 20°С) C

Właściwości magnetyczne

Opis Identyfikacja
Pole koercyjne (nie wyższe) [A/m] Hc
Indukcyjność magnetyczna (nie większa) [mH/m] Umaks
Indukcja nasycenia 2 T [V/kg] P1.0/50
Indukcja magnetyczna T, natężenie pola magnetycznego nie mniejsze niż 100, w polu magnetycznym, [A/m] B100

Właściwości mechaniczne

Opis Identyfikacja
Krótka odporność na pękanie [MPa] św
Granica przepływu (proporcjonalne obciążenie graniczne) dla trwałej zmiany postaci [MPa] st
Procent wydłużenia przy zerwaniu [ % ] d5
Współczynnik skurczu [ % ] y
Udarność [ kJ/m 2 ] KCU
Twardość Brinella [MPa]-1 120−210 HB

Spawalniczy

Typ Opis
ograniczona spawalność spawanie jest możliwe przy nagrzaniu do 100-120°С i ostatniej obróbce cieplnej
trudno spawalny w celu uzyskania jakościowego złącza spawanego konieczne jest wykonanie następujących operacji: podczas spawania podgrzanie go do temperatury 200−300°C, obróbka cieplna (wyżarzanie) po spawaniu
spawalny bez przerwy spawanie odbywa się bez dalszej obróbki cieplnej lub wcześniejszego ogrzewania

Arkusz N50, dostawca taśm

«Auremo» blacha N50, taśma dostawca oferuje hurtowy zakup blachy N50, taśma. W magazynie znajduje się szeroka gama półproduktów. Taśma, blacha 50N są zawsze w magazynie. Możesz je kupić za przystępną cenę arkusza N50, cena taśmy od dostawcy. Kup te towary już teraz! Mamy najlepszy stosunek ceny do jakości. Zapraszamy do współpracy. Blacha N50, cena taśmy jest uprzywilejowana dla odbiorców hurtowych.

Kup w okazyjnej cenie

Wszystkie produkty posiadają certyfikaty. Jakość jest gwarantowana przez rygorystyczną zgodność technologiczną produkcji. Nasi menedżerowie są zawsze gotowi odpowiedzieć na wszelkie pytania i udzielić fachowej pomocy. Duży asortyment nie pozostawi Cię bez wyboru. Bez problemu kupisz blachę N50, listwę. Po prostu połącz nas wygodnym sposobem do Ciebie. Numery telefonów, adresy e-mail najbliższych biur firmy znajdują się w dziale „Kontakty”. Zamów usługę „Oddzwoń”, a nasz menedżer pomoże Ci wybrać produkty, które będą pasować do Twoich indywidualnych wymagań. Kup blachę N50, listwę już teraz! Taśma, blacha 50N są zawsze w magazynie. Możesz je kupić za najlepszą blachę N50, cena taśmy od blachy N50, dostawca taśmy.