Odwiedzając tę ​​stronę, należy dopuścić stosowanie plików cookie. Więcej na temat naszej polityki cookies.

Rura, płyta, blacha wykonana z tytanu gatunku 36

Charakterystyka ogólna

Stop dotyczy stopów β o niskim module sprężystości i dobrej odporności na korozję. Ten żaroodporny materiał nie utlenia się podczas ogrzewania w środowisku bogatym w tlen, dzięki zawartemu w kompozycji niobowi (47%). Stop ten jest najbardziej popularny do wykonywania śrub i mocowań. Ze względu na obojętność biologiczną stosuje się go jako implant chirurgiczny. Dostępne wyroby walcowane z tego stopu: rura, pręt, blacha, drut, pręt, blacha. Wszystkie produkty są wytwarzane zgodnie z normą ASTM A570. Rury o klasie 36 można łatwo spawać z innymi metalami.

Skład procentowy stopu wg ASTM

Ti Uwaga O C N Fe H Pozostałości elementów
53 — 58 42 — 47 ≤ 0,16 ≤ 0,03 ≤ 0,03 ≤ 0,03 ≤0,035 ≤ 0,03

Spawalniczy

Metal głodny tlenu i azotu wymaga ochrony gazem obojętnym nie tylko w strefie spawania, ale także na odwrotnej stronie szwu i wszystkich tych strefach metalu, które są nagrzane do 400 stopni. Najbardziej powszechną metodą spawania jest automatyczne lub ręczne spawanie łukowe w osłonie argonu. Stosowana jest nietopliwa elektroda wolframowa (wolfram lantanowany) bez materiału wypełniającego lub z drutem wypełniającym wykonanym z handlowo czystego tytanu. Obecnie stosowana jest również nowa metoda Gurevicha elektrody zużywalnej. Jest to spawanie łukiem pulsacyjnym, które polega na zarządzaniu procesami magnetycznymi i dynamicznymi w łuku.

Dostawca «Auremo» oferuje hurtowy zakup europejskiego tytanu. W magazynie znajduje się szeroka gama półproduktów. Jakość jest zgodna z międzynarodowymi standardami. Rury, blachy, płyty wykonane z tytanu klasy 36 są zawsze dostępne w magazynie. Możesz je kupić w przystępnej cenie od dostawcy rur tytanowych klasy 36, dostawców płyt. Czekamy na Twoje zamówienia. Kup produkty już teraz. Rura tytanowa klasy 36, cena płyty jest uprzywilejowana dla klientów hurtowych.

Kup w okazyjnej cenie

Firma «Auremo» proponuje zakup europejskiego tytanu na korzystnych warunkach. W magazynie znajduje się szeroka gama towarów do produkcji wielkogabarytowej. Rura, blacha, płyta z tytanu klasy 36 są zawsze dostępne. Cena jest uwarunkowana szczegółami technologicznymi produkcji bez uwzględnienia dodatkowych nakładów. Cennik, katalog produkcji oraz wszelkie informacje na jej temat można znaleźć na stronie internetowej firmy. Rura z tytanu gatunku 36, cena płyty uzależniona jest od wielkości zamówienia i dodatkowych warunków dostawy. Możesz nas łatwo znaleźć przez Internet. Dostawca «Auremo» oferuje hurtowy zakup rur tytanowych klasy 36, płyt. Firma «Auremo» jest rentownym dostawcą rur tytanowych klasy 36, blach w tym segmencie wyrobów hutniczych. Kup teraz tytanową rurę klasy 36, płytkę!