Odwiedzając tę ​​stronę, należy dopuścić stosowanie plików cookie. Więcej na temat naszej polityki cookies.

Blacha, taśma, folia ze stopu 27KH

Arkusz, taśma (folia)

Równowartość

znak analog W. Nr. Aisi Uns En Zamówić
27CH EP685 Kupić magazyn, sprawdź dostępność

Charakterystyka techniczna

Stop 27KH należy do grupy stopów precyzyjnych o specjalnych właściwościach fizycznych i mechanicznych. Poza żelazem skład składa się z kobaltu i niklu. Stopy magnetycznie miękkie mają wysoką początkową przenikalność magnetyczną. Mogą namagnesować do nasycenia w słabych polach. Wytwarzane są w specjalnych piecach i przechodzą dodatkowy proces. Dostarczane są w postaci prętów lub wyrobów płaskich. Blachy i taśmy 27KH produkowane są w grubościach 1−1,4 mm w postaci folii na zamówienie. Nasze biura znajdują się w Moskwie, Sankt Petersburgu oraz w różnych miastach Europy Wschodniej. Firma «Auremo» dostarcza stopy miękko-magnetyczne na korzystnych warunkach. W magazynie znajduje się szeroka gama towarów wysokiej jakości.

Skład chemiczny stopu 27KH według GOST 10 994-74

Mn Si C Ni Kr P S Współ
0,2 — 0,4 do 0,25 do 0,04 do 0,3 0,3 — 0,6 do 0,015 do 0,015 26,5 — 28

Jest stopem magnetyczno-miękkim, jego koercja przez indukcję nie przekracza 4kA/m. Stop jest produkowany zgodnie z GOST 19 693-74.

Właściwości fizyczne stopu 27KH

stopień 1/stopień kg/m3 J/(kg/stopnie) V/(m/stopnie) MPa Ohm-m
100 10.7 7980 - - 2.2 200

Aplikacja

Stop ten jest wykorzystywany w innowacyjnych technologiach, do produkcji precyzyjnych mierników elektrycznych, mierników radiotechnicznych i elektrycznych, fragmentów urządzeń magnetycznych pracujących w zmiennym polu magnetycznym. Dzięki właściwościom technologicznym i eksploatacyjnym stop jest szeroko stosowany w nowoczesnym przemyśle. Wraz z pojawieniem się materiałów nowej generacji pojawiła się szansa na udoskonalenie wielu metod produkcji. Dzięki tym materiałom możliwe stało się zapewnienie długotrwałej i niezawodnej pracy całej konstrukcji w szerokim zakresie temperatur. Wyjątkowe cechy materiału uwarunkowane są jego zrównoważonym składem oraz specjalnym procesem technologicznym.

Dostawca

Dostawca «Auremo» oferuje hurtowy zakup stopów precyzyjnych. W magazynie znajduje się szeroka gama półproduktów. Tutaj znajdziesz najlepszą cenę od dostawcy blachy, taśmy, folii 27KH. Kup stopy precyzyjne już teraz! Blacha, taśma, folia 27KH cena uprzywilejowana dla odbiorców hurtowych.

Kup w okazyjnej cenie

Firma «Auremo» jest dostawcą stopów precyzyjnych do krajów Europy Środkowej i Wschodniej. Doświadczenie naszej firmy pozwala bez problemu kupić blachę, taśmę, folię 27KH. Szeroki wybór produktów prezentowany jest w katalogu. Arkusz, taśma, folia 27KH cena zależna od ilości zamówienia oraz dodatkowych warunków dostawy. Współpracujemy z doświadczonymi managerami, którzy mogą pomóc w hurtowym zakupie blach, taśm, folii 27KH. Duży asortyment nie pozostawi Cię bez wyboru. Mamy najlepszy stosunek ceny do jakości. Zapraszamy do współpracy. Kup blachę, taśmę lub folię 27KH już teraz. Tutaj znajdziesz przystępną cenę od dostawcy blachy, taśmy, folii 27KH.