Odwiedzając tę ​​stronę, należy dopuścić stosowanie plików cookie. Więcej na temat naszej polityki cookies.

Spawana rura ze stali nierdzewnej

Kapilara cienkościenna Bezszwowa rura grubościenna Rura spawana ze stali nierdzewnej

Rury ze szwem ze stali nierdzewnej są wytwarzane z wyrobów płaskich, taśm rurowych metodami spawania łukiem elektrycznym i formowania. Rura spawana ze stali nierdzewnej może być redukowana na gorąco, poddawana obróbce cieplnej i bez dodatkowej obróbki.

Klasyfikacja

Rura spawana ze stali nierdzewnej wyróżnia się przekrojem. Produkowane są rury kształtowe (prostokątne i kwadratowe), okrągłe (z wyrobów walcowanych cienkościennych i grubościennych), owalne. Stalowa rura kształtowa spawana jest szeroko stosowana w budownictwie i jest głównym elementem konstrukcji przy wykonywaniu konstrukcji nośnej. W zależności od metody obróbki, rura ze szwem ze stali nierdzewnej może być polerowana, ocynkowana, z pokryciem azbestowo-cementowym lub warstwą termoizolacyjną.

Spiralny szew

Opis Identyfikacja
Wymóg jakości AРI-5L GВ/T9711.1-1997 GВ/T9711.2-1997 SY/T5037-2000 SY/T5040-92
Dodatkowe informacje L245~L555 Q235 Q345 20#
Stal Х42~X80
grubość ściany 5~26mm
Przekrój 219 ~ 2222 mm

Szew liniowy

Opis Identyfikacja
Wymóg jakości API-5L API-5CT GB/T3091-2001 GB/T9711.2-1997 SY/T5037-2000
Dodatkowe informacje L24~L485 J55 Q235 Q345 20#
Stal Х42~X70
grubość ściany 6 ~ 14 mm
Przecinanie 219 ~ 406 mm

Aplikacja

Rura ze stali nierdzewnej spawana elektrycznie jest szeroko stosowana w inżynierii mechanicznej, przemyśle petrochemicznym, mieszkalnictwie i usługach publicznych, budownictwie. Rury o dużej średnicy są wymagane do budowy systemów ciepłowniczych, rurociągów naftowych i gazowych.

Zalety polerowanych rur nierdzewnych

Wewnętrznie wypolerowana twarz jest bardzo gładka i napięta. Nadaje się do transportu wszelkich płynów: zasad, wody, kwasów, benzyny, spirytusu czy mleka. Nie zachodzą przy tym reakcje chemiczne.

Aplikacja

Rury polerowane są szeroko stosowane do montażu kotłów domowych, o ile na ścianach nie tworzą się osady kotłowe. Polerowana powierzchnia zewnętrzna doskonale utrzymuje ciepło i pasuje do ogólnego wnętrza. Znajdują zastosowanie w architekturze przy wykonywaniu różnego rodzaju konstrukcji — bali ozdobnych, krat, ramiaków, balustrad, które znajdują się wewnątrz lub na zewnątrz budynku lub na terenach otaczających budynek. Elementy z takich rur dodają wnętrzu oryginalności. Istnieją dobre powody, dla których polerowana stal stała się jednym z głównych elementów stylu high-tech.

Dostawca

Dostawca «Auremo» oferuje hurtowy zakup rur ze szwem ze stali nierdzewnej. W magazynie prezentowany jest szeroki asortyment półproduktów. Są zgodne z GOST i międzynarodowymi standardami jakości. Stalowa rura spawana jest zawsze w magazynie. Możesz go kupić za przystępną cenę rury spawanej ze stali nierdzewnej od dostawcy. Czekamy na Twoje zamówienia. Kup teraz spawaną rurę ze stali nierdzewnej! Cena jest uprzywilejowana dla odbiorców hurtowych.

Kup w okazyjnej cenie

Nieograniczona gama produktów, która jest prezentowana w dostawie rur ze szwem ze stali nierdzewnej «Auremo», jest zgodna z GOST i międzynarodowymi normami jakości. Szeroki wybór produktów, kompleksowa obsługa doradcza, przystępna cena rur ze szwem ze stali nierdzewnej oraz krótkie terminy dostaw definiują wizerunek firmy. Dostawy realizowane są bezpośrednio z magazynu. Daje to klientom duży wybór produktów oraz znaczne oszczędności w magazynach i lokalach. Dostawca rur ze szwem ze stali nierdzewnej «Auremo» ma wszelkie możliwości do produkcji wysokiej jakości produktów o nietypowych rozmiarach na indywidualne zamówienie. Zapraszamy do współpracy.