Odwiedzając tę ​​stronę, należy dopuścić stosowanie plików cookie. Więcej na temat naszej polityki cookies.

Stop tytanu klasy 3

Równowartość

znak analog W. Nr. Aisi Uns En Zamówić
WT1−1 Kupić magazyn, sprawdź dostępność

Tytan klasy 3 jest używany do produkcji wyrobów walcowanych, takich jak pręty, blachy, druty, rury. Odnosząc się do standardów wykonania, blacha tytanowa może być stosowana w technice lotniczej zgodnie z IS 90 218-76 oraz na potrzeby ogólne zgodnie z GOST 22 178-76.

Tytan klasy 3 jest łatwy do spawania przy użyciu dowolnego rodzaju istniejącego spawania. Stosowany jest najczęściej w postaci blach lub kształtowników w konstrukcjach spawanych. Stopy na osnowie tytanu tego gatunku charakteryzują się dużą wytrzymałością na poziomie ᵟ 10≥25−30% i małą gęstością (4500 kg/m 3 ). Dlatego jest cennym materiałem do wykonywania detali w technice lotniczej.

Skład procentowy

Gatunki tytanu Fe C Si N Ti O H Pozostałości elementów
Tytan klasy 3 ≤ 0,25 ≤ 0,08 ≤ 0,12 ≤ 0,05 99038-99,7 ≤ 0,15 ≤ 0,012 ≤ 0,3

Pręt tego gatunku jest odporny na korozję. Nie pęka i nie spływa pod wpływem agresywnego środowiska. Temperatura topnienia wynosi 1668°C.

Dostawca

Dostawca «Auremo» oferuje hurtowy zakup towarów. W magazynie znajduje się szeroka gama półproduktów. Są zgodne z GOST i międzynarodowymi standardami jakości. Drut, pręt, pręt, rura z tytanu klasy 3 są zawsze w magazynie. Możesz kupić towar za najlepszą cenę tytanu klasy 3 u dostawcy. Kup tytan klasy 3 za chwilę. Cena tytanu stopnia 3 jest uprzywilejowana dla odbiorców hurtowych. Kup produkty już teraz.

Kup w okazyjnej cenie

Dostawca tytanu «Auremo» klasy 3 jest uznanym ekspertem na rynku żaroodpornych wyrobów hutniczych. Posiadamy biura w Europie Wschodniej, dzięki czemu jesteśmy w stanie nawiązać szybką współpracę z partnerami biznesowymi. Doświadczenie naszej firmy pozwala na bezproblemowy zakup tytanu klasy 3 w szerokiej gamie hurtowej. Jakość jest zgodna z GOST (ogólnounijnymi normami państwowymi) i normami międzynarodowymi. Firma «Auremo» jest niezawodnym dostawcą wyrobów żaroodpornych z tytanu klasy 3, który zaprasza wszystkich chętnych do współpracy. Mamy najlepszy stosunek ceny do jakości. Wszystkie produkty posiadają certyfikaty. Firma kurierska dostarczy Twoje zamówienie w możliwie najkrótszym czasie. Rury, pręty, druty, pręty z tytanu klasy 3 są zawsze w magazynie. W aktualnym segmencie wyrobów młynarskich panuje najlepsza cena.