Odwiedzając tę ​​stronę, należy dopuścić stosowanie plików cookie. Więcej na temat naszej polityki cookies.

Taśma ołowiana, folia

Produkcja

Ołów płatkowy służy jako kęs do dalszego walcowania i ma solidny prostokątny profil. Aby go uzyskać, metal najpierw topi się do stanu ciekłego, a następnie tę masę wlewa się do specjalnych form. Stosowane gatunki ołowiu to: 0, 1, 2, 3. Skład chemiczny reguluje GOST 3778-98 . W razie potrzeby ołów jest stopowany z cyną, niklem, antymonem i innymi pierwiastkami. GOST 24 231-80 określa wybór materiału i badanie jego składu chemicznego.

Główne cechy

Plastyczność i plastyczność. Ołów jest bardzo podatny na każdą obróbkę: cięcie, wykrawanie, wiercenie. Sam śrut jest dość ciężki, znacznie cięższy od stali. Podczas pracy z ołowiem należy bardzo dokładnie przestrzegać środków ostrożności, ponieważ jest on dość toksyczny i może powodować różne choroby.

Za pomocą

produkcja osłon przed promieniowaniem przenikliwym produkcja pojemników do przechowywania produktów promieniotwórczych. Ołów jest niezbędny do produkcji akumulatorów kwasowo-ołowiowych, śrutu, pocisków, glazury, kryształu, lutu, odważników, elektrod do elektrolizy i amalgamatu lustrzanego. Jest potrzebny do wyważania kół samochodowych.

Dostawca

Gdzie kupić taśmę ołowianą, folię luzem lub na raty? Dostawca Auremo oferuje dziś zakup taśmy ołowianej, folii na korzystnych warunkach. Duży wybór półproduktów na magazynie. Zgodność z GOST i międzynarodowymi standardami jakości. Zawsze na stanie taśma ołowiana, folia, cena - najlepsza u dostawcy. Kup już dziś taśmę ołowianą, folię. Cena dla klientów hurtowych - korzystna.

Kup okazyjną cenę.

Dostawca "Auremo" prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną taśm ołowianych, folii. W hurtowni zawsze duży wybór produktów najwyższej jakości. Zawsze w obecności taśmy ołowianej, folii cena uzależniona jest od wielkości zamówienia oraz dodatkowych warunków dostawy. Przy zakupach hurtowych preferencyjne rabaty. Zapraszamy do współpracy partnerskiej.

Nasz konsultant pozwoli Ci zaoszczędzić czas

+49(1516) 758 59 40
Telegram:
WhatsApp:

Subskrypcja

Specjalne oferty i rabaty. :)