Odwiedzając tę ​​stronę, należy dopuścić stosowanie plików cookie. Więcej na temat naszej polityki cookies.

Pręt, pręt, drut, rura wykonana ze stali 80NHS

Równowartość

znak analog W. Nr. Aisi Uns En Zamówić
80NHS Kupić magazyn, sprawdź dostępność

Charakterystyka techniczna

Żelazo ferromagnetyczne bardzo czyste, stopy precyzyjne o niskiej koercji na bazie żelaza z niklem lub żelazem, niskowęglowe stale elektrotechniczne (niestopowe, krzemionkowe) należą do tego rodzaju materiałów magnetycznie miękkich. Do tej kategorii należą również ferromagnesy, ferrimagnesy, materiały sproszkowane i kompozytowe. Precyzyjny stop magnetycznie miękki 80NHS ma wysoką zdolność indukcyjności magnetycznej i niską siłę koercji w słabych polach przy indukcji nasycenia, która wynosi 0,65-0,75 Т. Charakteryzuje się niewielkimi zmianami właściwości w zakresie temperatur klimatycznych.

Skład procentowy:

P Kr Współ S Si Mn Ni C
≤0,015 0,3 — 0,6 26,5 — 28 ≤0,015 ≤0,25 0,2 — 0,4 ≤0,3 ≤0,04

Takie stopy topi się w specjalnych piecach metalurgicznych. Obróbka cieplna półfabrykatów odbywa się w temperaturze +600°С przy pomocy stopniowego chłodzenia.

Właściwości fizyczne

10 6 T l C E 10 — 5 R10 9 R
10.7 100
1/stopień Stopień V/(m/stopień) J/(kg/stopień) MPa Ohm-m kg/ m3
20 2.2 200 7980

Stopy takie są szeroko stosowane w nowoczesnym przemyśle przy produkcji rdzeni transformatorów, mikrofonów, elementów pamięci komputerowych, anten magnetycznych, detali do maszyn elektrycznych, rdzeni magnetycznych. Przeznaczone są do eksploatacji w wodzie morskiej.

Charakterystyka fizyczna

Opis Identyfikacja
Moduł sprężystości pierwszego rodzaju [MPa] mi
Zdolność grzewcza materiału (lub współczynnik przewodnictwa ciepła) [V/(m/stopień) l
Temperatura wymagana do uzyskania rzeczywistych cech, [stopnie] T
Współczynnik rozszerzalności liniowej [1/stopień] (zakres temperatur 20°С) A
Właściwy opór elektryczny [Ohm-mm 2 /m] 0,81 R
Gęstość materiału, [kg/m 3 ] R
Ciepło właściwe materiału [J/(kg/stopień)] (zakres temperatur 20°С) C

Właściwości magnetyczne

Opis Identyfikacja
Pole koercyjne (nie wyższe) [A/m] Hc
Indukcyjność magnetyczna (nie większa) [mH/m] Umaks
Indukcja nasycenia 2 T [V/kg] P1.0/50
Indukcja magnetyczna T, natężenie pola magnetycznego nie mniejsze niż 100, w polu magnetycznym, [A/m] B100

Właściwości mechaniczne

Opis Identyfikacja
Krótka odporność na pękanie [MPa] św
Granica przepływu (proporcjonalne obciążenie graniczne) dla trwałej zmiany postaci [MPa] st
Procent wydłużenia przy zerwaniu [ % ] d5
Współczynnik skurczu [ % ] y
Udarność [ kJ/m 2 ] KCU
Twardość Brinella [mPa]-1 120−210 HB

Własności mechaniczne w temperaturze 20 °C.

Wymiar d5 Fe st Rozmiar KCU św y Obróbka cieplna.
Strip zgodnie z GOST 10 160-75 20 295 590
- % - MPa mm kJ/ m2 MPa % -
Taśma hartowana młotkiem zgodnie z GOST 10 160-75 2 1080

Aplikacja

Stosowany jest do produkcji rdzeni małogabarytowych transformatorów, elementów wykonawczych przekaźników, dławików, pracujących w słabych polach ekranów magnetycznych. Stosowany jest również do produkcji przekaźników bezstykowych o małej grubości (0,05 — 0,02 mm), wzmacniaczy magnetycznych i rdzeni transformatorów pulsacyjnych. Do stopów magnetycznie miękkich należą stopy, w których oprócz żelaza występują kobalt i nikiel. Stop 80NKHS jest stosowany w przemyśle elektromaszynowym, transformatorowym i radiotechnicznym, rdzeniach magnesów o zmiennym polu magnetycznym, elektrotechnicznej sferze przemysłu, systemach automatyki, teleautomatyce i obliczeniowej aparaturze pomiarowej.

Kup w okazyjnej cenie

Firma «Auremo» specjalizuje się w dostawach stopów precyzyjnych. Wszystkie produkty posiadają certyfikaty. Jakość jest gwarantowana przez rygorystyczną zgodność technologiczną produkcji. Nasi menedżerowie są zawsze gotowi odpowiedzieć na wszelkie pytania i udzielić fachowej pomocy. Możesz łatwo kupić pręt, pręt, drut, rurę 80NHS, łącząc nas w wygodny dla Ciebie sposób. Numery telefonów, adresy e-mail najbliższych biur firmy znajdują się w dziale „Kontakty”. Mamy najlepszy stosunek ceny do jakości. Zamów usługę „Oddzwoń”, a nasz menedżer pomoże Ci wybrać produkty, które będą pasować do Twoich indywidualnych wymagań. Możesz łatwo kupić te produkty już teraz! Pręt, drut, rura 80NHS są zawsze w magazynie. Możesz je kupić za przystępną cenę pręta, pręta, drutu, rury 80NHS od dostawcy pręta, pręta, drutu, rury 80NHS.

80NHS pręt, pręt, drut, dostawca rur

Dostawca «Auremo» oferuje hurtowy zakup pręta, pręta, drutu, rury 80NHS. W magazynie znajduje się szeroka gama półproduktów. Pręt, drut i rura 80NHS są zawsze w magazynie. Możesz je kupić za przystępną cenę pręta, pręta, drutu, rury 80NHS od dostawcy pręta, pręta, drutu, rury 80NHS. Zapraszamy do współpracy. Mamy uprzywilejowaną cenę pręta, pręta, drutu, rury 80NHS dla odbiorców hurtowych. W przypadku braku wymaganego typu produktu lub konieczności wykonania innej odmiany produktu, możemy wykonać go w rozmiarach niestandardowych lub na indywidualne zamówienie. Możesz łatwo kupić pręt, pręt, drut, rurę 80NHS w ciągu jednej chwili!