Odwiedzając tę ​​stronę, należy dopuścić stosowanie plików cookie. Więcej na temat naszej polityki cookies.

Stal austenityczna

Charakterystyka techniczna

Austenit w stali węglowej — jest śródmiąższowym roztworem stałym, gdy atomy węgla w wyniku końcowej obróbki cieplnej wnikają w sieć krystaliczną żelaza γ. Austenit w stalach stopowych jest zastępczym roztworem stałym, gdy atomy metali stopowych zastępują atomy żelaza. Stale nierdzewne klasy austenitycznej zawierają do 16% chromu i 6% niklu. Można dodawać takie pierwiastki jak tytan, molibden czy miedź. Są dodawane w celu poprawy odporności na ciepło i korozję. Cena produkcji stopów austenitycznych jest stosunkowo niższa niż cena nowoczesnych stopów wymagających dużej zawartości niklu.

Obróbka cieplna

Stal austenityczna zachowuje swoją strukturę po wyżarzaniu i utwardzaniu w wyniku utwardzania wydzieleniowego. Stal austenityczna posiada doskonałą wytrzymałość na pełzanie w zakresie temperatur 700−800°C.

Temperatury kriogeniczne

Nierdzewna stal austenityczna nadaje się do wytwarzania części kriogenicznych, o ile obecność niklu w składzie stali austenitycznych, w przeciwieństwie do innych stopów stali, pozwala zapobiegać kruchości w zakresie bardzo niskich temperatur.

Dostawca

Dostawca «Auremo» oferuje zakup towarów za rozsądną cenę stali nierdzewnej austenitycznej. Cena jest ustalana zgodnie z międzynarodowym kosztem walca metalowego bez uwzględnienia innych wydatków. Kupując hurtowo stal nierdzewną austenityczną, otrzymasz specjalne rabaty. Stal nierdzewna austenityczna jest zawsze w magazynie. Możesz kupić towary za przystępną cenę stali nierdzewnej austenitycznej od dostawcy. Dostawy realizowane są bezpośrednio z magazynu. Daje to klientom duży wybór produktów oraz znaczne oszczędności w magazynach i lokalach. Zapraszamy do współpracy.

Kup w okazyjnej cenie

Ogromna gama produktów jest prezentowana w magazynie dostawcy stali nierdzewnej austenitycznej «Auremo». Stal nierdzewna austenityczna jest zawsze w magazynie. Jest najlepsza cena od dostawcy stali nierdzewnej austenitycznej. Wszystkie produkty posiadają certyfikaty. Jakość jest gwarantowana przez rygorystyczną zgodność technologiczną produkcji. Kup stal nierdzewną austenityczną podłączając najbliższy gabinet. Nasi menedżerowie są zawsze gotowi udzielić fachowej pomocy. W przypadku braku wymaganego typu produktu możemy wykonać go w nietypowych rozmiarach na indywidualne zamówienie.