Odwiedzając tę ​​stronę, należy dopuścić stosowanie plików cookie. Więcej na temat naszej polityki cookies.

Drut, pręt wykonany ze stopu tytanu PT-7M

Pręt (pręt), drut

Równowartość

znak analog W. Nr. Aisi Uns En Zamówić
PT-7M Kupić magazyn, sprawdź dostępność

Dostarczać

Przy wyborze stopów tytanu należy wziąć pod uwagę szereg czynników. W firmie «Auremo» prezentowany jest szeroki wybór tytanowych walców metalowych na zamówienie. Stopy PT o zastosowaniu morskim zostały wynalezione w Centralnym Instytucie Badawczym Materiałów Konstrukcyjnych „Prometeusz”. Stopy te nie są pod względem składu podobne do stopów o powszechnym przeznaczeniu lotniczym. Pręt, pręt, drut, taśma tytanowa PT-7M są zawsze w magazynie.

Właściwości mechaniczne

Półfabrykat Przetwarzanie Plastyczność δ% Wytrzymałość (MPa) KCU J/cm³
Bar Stopień deformacji 40% 7% 840 ---
Drut Wyżarzanie 22% 500 80
Drut Stopień deformacji 80% 4% 950 ---
Drut Stopień deformacji 60% 5% 900 ---

Temperatura wyżarzania odkuwek, wytłoczek i prętów tytanowych gatunków PT mieści się w zakresie 600° — 650°C. Odporność cieplna wyrobów zależy od szybkości chłodzenia po obróbce cieplnej. Chłodzenie stopu z prędkością pośrednią między chłodzeniem pieca a wodą daje największy opór.

Właściwości fizyczne tytanu gost PT-7M

Opis Identyfikacja
Temperatura, w której uzyskuje się rzeczywiste charakterystyki: 20°C
Współczynnik przewodzenia ciepła t° 200 °C [1/ °С] 10,5
Gęstość g/ cm3 ;

4.49
Moduł sprężystości 1 rodzaju Е [MPa] x 10 -5 1.12
Granica wytrzymałości krótkotrwałej s [MPa] Arkusz 500-650
Granica wytrzymałości krótkotrwałej s [MPa] Bar 480-680
Specyficzny opór elektryczny Ohm-mm 2 /m 1.08

Drut tytanowy PT-7M, dostawca prętów

Dostawca «Auremo» oferuje hurtowy zakup wyrobów tytanowych. W magazynie znajduje się szeroka gama towarów. Są zgodne z GOST i międzynarodowymi standardami jakości. Pręt, drut, pręt z tytanu PT-7M są zawsze w magazynie. Możesz je kupić w przystępnej cenie od dostawcy. Kup drut tytanowy PT-7M, pręt już teraz! Drut tytanowy PT-7M, cena pręta jest uprzywilejowana dla odbiorców hurtowych.

Kup w okazyjnej cenie

«Auremo» to drut tytanowy PT-7M, dostawca prętów tytanowych do krajów Europy Środkowej i Wschodniej. Doświadczenie naszej firmy pozwala na bezproblemowy zakup wyrobów tytanowych. Jakość jest zgodna z GOST (ogólnounijnymi normami państwowymi) i normami międzynarodowymi. Szeroki wybór produktów prezentowany jest w katalogu. Pręt, drut, pręt PT-7M są zawsze w magazynie. Ich cena uzależniona jest od wielkości zamówienia oraz dodatkowych warunków dostawy. Drut tytanowy PT-7M, cena pręta jest uprzywilejowana dla odbiorców hurtowych. Współpracujemy z doświadczonymi menedżerami, którzy mogą pomóc w hurtowym zakupie taśmy tytanowej. Mamy najlepszy stosunek ceny do jakości. Zapraszamy do współpracy. Kup drut tytanowy PT-7M, pręt już za chwilę. Jest najlepsza cena od dostawcy.