Odwiedzając tę ​​stronę, należy dopuścić stosowanie plików cookie. Więcej na temat naszej polityki cookies.

Końcówki z węglików spiekanych

Zastosowanie końcówek węglikowych do lutowania twardego jest bardzo szerokie — obróbka drewna, obróbka metali, wiertła żaroodporne, narzędzia frezarskie itp. Jednym z głównych odbiorców tych stopów są producenci wiertnic i przemysł metalurgiczny. Plus:

— zielony zwrot;

— toczenie profilowe;

— struganie końcowe;

— ciężkie frezowanie;

Główną zaletą końcówek węglikowych jest ich czerwona twardość — zdolność do utrzymywania twardości w warunkach wzrostu temperatury (co jest nieuniknione z powodu tarcia krawędzi skrawającej).

Cechowanie

Końcówki węglikowe do lutowania wykonane są ze stopu tytanowo-wolframowego. Skład ten doskonale sprawdza się w obróbce stali stopowych lub węglowych. Oczywiście istnieją inne stopy wolframu, które są wykorzystywane w przemyśle metalurgicznym. Bardziej efektywne jest jednak lutowanie końcówkami z węglików spiekanych H30, H10 do toczenia na surowo, wiercenia, wytaczania i wykańczania pogłębiania.

Dostawca końcówek z węglików spiekanych

Chcesz kupić końcówki z węglików spiekanych do lutowania twardego hurtowo? Dostawca «Auremo» oferuje zakup produktów w przystępnej cenie z końcówkami węglikowymi do lutowania twardego. Ceny końcówek węglikowych do lutowania twardego kształtują się zgodnie z międzynarodowymi kosztami rolki metalowej bez uwzględnienia innych kosztów. Jeśli dokonasz zakupów hurtowych, otrzymasz specjalne rabaty. Dostawy realizowane są bezpośrednio z magazynu. Daje to klientom duży wybór produktów oraz znaczne oszczędności w magazynach i lokalach. Nasze biura zlokalizowane w Moskwie, Sankt Petersburgu oraz miastach Europy Środkowej zapewniają dostępność produktów i sprawność dostaw. Zapraszamy do współpracy.

Kup w okazyjnej cenie

Ogromna gama produktów jest prezentowana w magazynie dostawcy końcówek z węglików spiekanych «Auremo». Wszystkie produkty posiadają certyfikaty. Jakość jest gwarantowana przez rygorystyczną zgodność technologiczną produkcji. Możesz kupić końcówki węglikowe do lutowania, łącząc się z najbliższym biurem. Zamów usługę „Oddzwoń”. Nasi menedżerowie są zawsze gotowi udzielić fachowej pomocy. Końcówki węglikowe do lutowania twardego H30, H10 są zawsze dostępne. W przypadku braku wymaganego typu produktu możemy wykonać go w wymiarach niestandardowych na indywidualne zamówienie.