Odwiedzając tę ​​stronę, należy dopuścić stosowanie plików cookie. Więcej na temat naszej polityki cookies.

Duralowy pasek

Równowartość

znak analog W. Nr. Aisi Uns En Zamówić
TD1 1105 Kupić magazyn, sprawdź dostępność

Produkcja

Produkcja taśm duralowych jest znormalizowana zgodnie z GOST 13 726-97 ze stopu VD1 o składzie chemicznym zgodnym z GOST 1131-76 . Pobieranie próbek do kontroli składu chemicznego reguluje GOST 24 231-80. Cechowanie. Taśma półutwardzona oznaczana jest jako H2, miękka lub wyżarzona - M, z normalnym pokryciem - A. Dokładność i wytrzymałość wykonania jest normalna, jakość wykończenia powierzchni jest standardowa, a odchyłka grubości może być zarówno symetryczna, jak i asymetryczna.

Procentowy skład stopu VD 1

Fe Glin Ni Mn Cu zn Mg Si Ti Zanieczyszczenia
≤1 90-97,3 ≤0,2 0,3-0,8 2-5 ≤0,7 0,4-1,6 ≤1 ≤0,2 ≤0,2

Przetwarzanie

Obróbka cieplna może zoptymalizować strukturę materiału, jego właściwości mechaniczne i wytrzymałościowe. Po wyżarzaniu taśma duralowa VD1AM staje się bardziej plastyczna, ciągliwa i łatwiejsza do cięcia. Do przywrócenia twardości stosuje się walcowanie z kompresją od 2 do 5 procent, czyli trening. Wyroby walcowane gatunku VD1AN2 produkowane są z normalnym platerem ze stopu semi-nargin. Charakteryzuje się dużą wytrzymałością, odpornością na korozję. Do powlekania można zastosować utlenianie anodowe.

Używać

Uszczelnianie, łączenie połączeń różnych konstrukcji w przemyśle maszynowym, budowlanym, mieszkalnictwie i usługach komunalnych.

Ocena Grubość, mm Szerokość, mm Cena za kg
Taśma duraluminiowa VD1AN2, VD1AM 0,5 - 1 Od 1000 do 1200 negocjowane

Dostawca

Dostawca Auremo oferuje zakup listew duraluminiowych brutto lub na raty. Na tej stronie znajdziesz nieograniczony wybór. Zawsze w obecności taśmy duralowej cena jest optymalna od dostawcy. Zgodność z GOST i międzynarodowymi standardami jakości. Kup dzisiaj.

Kup w okazyjnej cenie.

Firma "Auremo" dostarczy taśmy duraluminiowe do każdego regionu Europy Wschodniej i Środkowej. Katalog oferuje nieograniczony wybór produktów. Nasze doświadczenie pozwoli Państwu bez problemu kupić taśmę duraluminiową, cena - najlepsza w tym segmencie wyrobów walcowanych. Doświadczeni managerowie pomoże Państwu szybko złożyć zamówienie na taśmę duraluminiową Klienci hurtowi - korzystna cena Zapraszamy do współpracy partnerskiej.