Odwiedzając tę ​​stronę, należy dopuścić stosowanie plików cookie. Więcej na temat naszej polityki cookies.

Blacha ołowiana, płyta

Równowartość

znak analog W. Nr. Aisi Uns En Zamówić
C1 Kupić magazyn, sprawdź dostępność
C2 Kupić magazyn, sprawdź dostępność

Produkcja

Blacha ołowiana to solidny płaski profil o prostokątnym przekroju wykonany z ołowiu lub jego stopów. Jakość i właściwości gotowego produktu zależą bezpośrednio od jakości materiału, jego składu chemicznego oraz metod produkcji. Stal walcowana jest produkowana zgodnie z GOST 9559-89 , ołów może mieć następujące stopnie: 0, 1, 2, 3 zgodnie z GOST 3778-98 . Kontrola składu chemicznego jest regulowana przez GOST 24 231-80.

Podstawowa jakość

Ołów jest dość odporny na korozję, łatwy w obróbce, łatwo się topi. W temperaturze około 700 stopni Celsjusza przechodzi w stan gazowy. Wadą jest to, że ołów jest wysoce toksyczny. Może wpływać na narządy wewnętrzne, naczynia krwionośne, tkanki i powodować skurcze. Wszystkie stopy ołowiu mają wysoki ciężar właściwy i obojętność chemiczną oraz dobrze poddają się obróbce mechanicznej: wierceniu, cięciu, tłoczeniu.

Dostawa

Grubość gotowej blachy wynosi do 0,8 mm. Dostarczany nawinięty na drewniany pręt, pokryty woskowanym papierem. Normy pakowania GOST 9569-2006. Blacha ołowiana jest produkowana dwoma metodami: walcowaniem na zimno lub na gorąco; według grubości, szerokości, długości - z normalną dokładnością. Na powierzchni nie powinny znajdować się pęknięcia, rysy, wgniecenia, ślady oleju lub smaru. Dodatki takie jak arsen, miedź, kadm, wapń, antymon, nikiel i cyna poprawiają właściwości technologiczne gotowego produktu.

blacha ołowiana C1

Grubość, mm Cięcie, mm Jednostka miary Cena.
od 0,5 do 20 500x1000 kilogram do negocjacji

blacha ołowiana C2

Grubość, mm Cięcie, mm Jednostka miary Cena.
od 0,5 do 20 500x1000 kilogram negocjowane

Aplikacja

Blachy ołowiane znajdują zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu: chemicznym, obrabiarkowym, inżynieryjnym, medycznym, obronnym. Służą do produkcji specjalnych ekranów ochronnych, odpornych na promieniowanie, wibracje i dźwięk. Produkowane są pokrycia dachowe oraz zbiorniki do przechowywania chemikaliów i substancji radioaktywnych. Blachy ołowiane znacznie obniżają koszty produkcji baterii, co też jest ważne. Blachy ołowiane C1 i C2 mają grubość od 0,5 do 20 mm. Jego cięcie to 500x1000 mm.

Dostawca

Gdzie kupić blachę ołowianą, blachę luzem lub na raty? Dostawca "Auremo" oferuje dziś zakup blachy ołowianej na korzystnych warunkach. Duży wybór półproduktów na magazynie. Zgodność z GOST i międzynarodowymi standardami jakości. Zawsze na stanie blacha ołowiana, blacha, cena - najlepsza u dostawcy. Kup ołów, blachę, blachy już dziś. W ramach zamówienia istnieje możliwość zakupu walcowanych o niestandardowych parametrach. Cena dla klientów hurtowych - korzystna.

Kup korzystną cenę.

Auremo" oferuje zakup stali barwionej na najkorzystniejszych warunkach. Hurtownia zapewnia duży wybór półfabrykatów z ołowiu lub jego stopów. Cena uzależniona jest od wielkości zamówienia oraz dodatkowych warunków dostawy. Przy zamówieniach hurtowych możliwe są upusty. Nasi menedżerowie są zawsze gotowi odpowiedzieć na wszelkie pytania i służyć fachową pomocą.Szeroka gama produktów nie pozostawi Cię bez wyboru.Wszystkie produkty posiadają certyfikaty.Jakość jest gwarantowana przez ścisłe przestrzeganie norm produkcyjnych.

Nasz konsultant pozwoli Ci zaoszczędzić czas

+49(1516) 758 59 40
Telegram:
WhatsApp:

Subskrypcja

Specjalne oferty i rabaty. :)