Odwiedzając tę ​​stronę, należy dopuścić stosowanie plików cookie. Więcej na temat naszej polityki cookies.

Pół-czerwony stop mosiądzu

Charakterystyka techniczna

Mosiądz półczerwony to stop mosiądzu zawierający 8-17% cynku i mniej niż 78% miedzi. To nowoczesny namiastka chłopczycy. Stopy odnoszące się do pół-czerwonego mosiądzu: С84200, С84400, С84500, С84800. Dzięki nowoczesnym możliwościom technologicznym z półczerwonego mosiądzu można wykonać najbardziej skomplikowane detale.

Produkcja

Skład procentowy zgodnie z EN12165

Cu zn Pb Sn Ni Fe Śr S P Si Si Pozostałości elementów
Podstawa 7-10 6-8 ≤ 1 ≤ 0,4 ≤0,25 ≤0,08 ≤0,02 ≤0,005 ≤0,005 ≤0,005 ≤0,08

Mieszalność metalu w ciekłym stopie przeprowadza się w dwóch etapach. Pierwszy krok jest kinetyczny. Wiązania walencyjne rozszczepione w sieci krystalicznej ciekłego materiału. Tworzą się nowe wiązania między atomami ciekłego metalu i innymi atomami zawartymi w roztworze. Ten krok odbywa się w granicznej warstwie ciekłego metalu. Podczas drugiego etapu atomy substancji rozpuszczonej dyfundują do roztworu przez warstwę graniczną ciekłego metalu.

Aplikacja

Zastosowanie mosiądzów półczerwonych: mosiądz ozdobny, zawory, klatki, elementy rurociągów wodnych, okucia meblowe, odlewy ozdobne, kształtki, elementy grzejników, zaciski akumulatorów, tuleje, odlewy ogólnego przeznaczenia o średniej wytrzymałości.

Instalacja

Części wykonane z mosiądzów półczerwonych można łączyć metodą lutowania twardego (za pomocą lutów twardych). Nie zaleca się stosowania takich rodzajów spawania jak: spawanie łukowe w atmosferze gazu ochronnego, spawanie elektrodą węglową, spawanie acetylenowo-tlenowe.

Dostawca mosiądzu półczerwonego

Firma «Auremo» proponuje zakup mosiądzu półczerwonego na korzystnych warunkach. W magazynie prezentowana jest szeroka gama towarów wysokiej jakości. Cena mosiądzu półczerwonego uzależniona jest od wielkości zamówienia oraz dodatkowych warunków dostawy. Pręt, drut, rura z mosiądzu półczerwonego są zawsze na stanie. Możesz je kupić w przystępnej cenie od dostawcy pół-czerwonego mosiądzu. Nasze biura zlokalizowane w Moskwie, Sankt Petersburgu oraz miastach Europy Środkowej zapewniają dostępność produktów i sprawność dostaw. Zapraszamy do współpracy. Jeśli kupisz pół-czerwony mosiądz, otrzymasz specjalne rabaty.

Sprzedam po okazyjnej cenie mosiądz półczerwony

Dostawca pół-czerwonego mosiądzu «Auremo» specjalizuje się w dostawach walcowanych metali nieżelaznych. Wszystkie produkty posiadają certyfikaty. Jakość jest gwarantowana przez rygorystyczną zgodność technologiczną produkcji. Nasi menedżerowie są zawsze gotowi odpowiedzieć na wszelkie pytania i udzielić fachowej pomocy. Duży asortyment nie pozostawi Cię bez wyboru. Kup pół-czerwone mosiądze podłączając najbliższy gabinet. Zamów usługę „Oddzwoń”, a nasz menedżer pomoże Ci wybrać produkty, które będą pasować do Twoich indywidualnych wymagań. Pręt mosiężny półczerwony, drut, rura, taśma, blacha są zawsze w magazynie. Mamy najbardziej przystępną cenę pół-czerwonego mosiądzu. Czekamy na Twoje zamówienia.