Odwiedzając tę ​​stronę, należy dopuścić stosowanie plików cookie. Więcej na temat naszej polityki cookies.

Koło duraluminiowe, drut, rura, blacha D1G

Równowartość

znak analog W. Nr. Aisi Uns En Zamówić
D1G Kupić magazyn, sprawdź dostępność

Charakterystyka techniczna

Odkształcalny stop, z którego wytwarzany jest pręt D1T ma szerokie zastosowanie. Jego główne zalety to:

- twardość do 95 MPa;

- łatwość obróbki;

- wysoka wytrzymałość właściwa.

Ze względu na te właściwości jest często stosowany w produkcji węzłów mocujących, w konstrukcjach budowlanych oraz w produkcji części dla przemysłu lotniczego. W celu zwiększenia plastyczności blacha D1T poddawana jest procesowi wypalania, aw celu poprawy właściwości wytrzymałościowych – sztucznemu starzeniu.

Wzmacniający

Maksymalną twardość materiał uzyskuje podczas odkształcania na zimno, a plastyczność i urabialność uzyskuje się poprzez wyżarzanie i wyżarzanie. Po wyżarzaniu uzyskuje się doskonałą plastyczność, a po starzeniu znaczne samowzmocnienie. Wyżarzanie. Stop jest podgrzewany do 500°C i po schłodzeniu nabiera plastyczności czystego aluminium. Wiodącymi właściwościami po procesie starzenia stają się twardość i ciągliwość. Naturalne starzenie trwa około 24 godzin w temperaturze 20 stopni Celsjusza. Sztuczne starzenie wymaga wyższych temperatur, ale znacznie mniej czasu. Po całkowitym utwardzeniu stop staje się wystarczająco wytrzymałym materiałem, który można stosować pod obciążeniem.

Znaczenie

Duralumin tego gatunku ma twardość do 95 MPa, średnią wytrzymałość i wysokie właściwości antykorozyjne. Dzięki tym właściwościom blacha D1T znajduje szerokie zastosowanie w przemyśle. Znajduje zastosowanie w produkcji wagonów, przemyśle stoczniowym i budownictwie. Produkcja samego arkusza jest regulowana przez wymagania GOST 17 232-99. Rura D1T jest na tyle plastyczna, że niewiele waży, bardzo dobrze spawa punktowo i łatwo się spawa. Aby uzyskać odporność na korozję materiału jest on platerowany czystym aluminium.

Aplikacje

Inżynieria mechaniczna, budowa samolotów, pociągi dużych prędkości, budownictwo mieszkaniowe lub przemysłowe. Preferowane zastosowanie tego stopu wynika z jego większej twardości w porównaniu do aluminium. Duraluminium jest uważane za jeden z podstawowych materiałów do produkcji lekkich rur, profili, blach, drutów i odkuwek. Rura D1T jest stosowana do fragmentów konstrukcji budowlanych, układania rurociągów do celów specjalnych.

Dostawca

Dostawca "Auremo" oferuje zakup koła duraluminiowego, drutu, rury, blachy D1G brutto lub na raty. Duży wybór na stanie. Zgodność z GOST i międzynarodowymi standardami jakości. Zawsze na stanie koła duraluminium, drut, rura, blacha D1G, cena - najlepsze od dostawcy. Kup dzisiaj. Cena dla klientów hurtowych - korzystna.

Kup okazyjną cenę.

Firma "Auremo" jest uznanym liderem w sprzedaży walcówki z metali nieżelaznych. Na stanie magazynowym szeroka gama półproduktów. Zawsze dostępna rura okrągła, drut, blacha, taśma D1G, cena. zależy od wielkości zamówienia i dodatkowych warunków dostawy. Przy zakupach hurtowych są znaczne rabaty. Dostępność i szybką dostawę zapewniają przedstawicielstwa zlokalizowane w Moskwie, Petersburgu i miastach Europy Wschodniej. Kup dzisiaj. Mamy najlepszy stosunek ceny do jakości.

Nasz konsultant pozwoli Ci zaoszczędzić czas

+49(1516) 758 59 40
Telegram:
WhatsApp:

Subskrypcja

Specjalne oferty i rabaty. :)