Odwiedzając tę ​​stronę, należy dopuścić stosowanie plików cookie. Więcej na temat naszej polityki cookies.

Odlew odśrodkowy z tytanu

Znaczenie

Metoda centralnego odlewania ciśnieniowego służy do uzyskiwania odlewów o obrotowym korpusie z aluminium, stali, żeliwa i brązu. Formę, którą należy wprawić w ruch obrotowy 3000 obr/min, odlewa się cieczą znad osadu. Ciśnienie sił odśrodkowych wysyła cały ciekły stop na wewnętrzną powierzchnię formy. Po schłodzeniu tworzy się film. Odlewanie ich kolejno w postaci różnych stopów pozwala na uzyskanie podwójnych prętów.
Podczas ciśnieniowej krystalizacji ciekłego stopu siła odśrodkowa pozwala na uzyskanie solidnych odlewów bez wtrąceń żużla i uderzeń rdzenia. Taka technologia pozwala na uzyskanie wewnętrznych vuggów bez użycia rdzeni. Poza tym oszczędza się stop ze względu na brak systemu bramek. Zazwyczaj w produkcji używane są pojazdy z poziomą osią obrotu. Ilość odlewów jakościowych na wyjściu stanowi 95%.

Zalety odlewania odśrodkowego

Wysoka wydajność produkcji, dobra jakość, brak elementów niemetalicznych, żużli, pęcherzy, maksymalna gęstość metalu, jakość zużycia.

Gama produktów

Tą metodą można wykonać tuleje, plastry, martwy przyczółek, nakrętki, krążki itp. z niklu i tytanu. Najbardziej poszukiwanymi wyrobami są odlewy mające postać korpusu obrotowego: skorupy, drążone pręty; felgi ślimakowe, wrzeciona silników, bębny maszyn papierniczych.

Aplikacja

Odlewanie ciśnieniowe ciśnieniowe jest niezastąpione przy produkcji detali w przemyśle maszynowym, metalurgicznym, zbrojeniowym, wydobywczym, celulozowo-papierniczym, przemyśle przetwórczym, motoryzacyjnym, stoczniowym.

Wymeldować się

Należy przeprowadzić normatywną kontrolę zewnętrzną, badanie właściwości mechanicznych odlewów, analizę składu chemicznego przy produkcji odlewów odśrodkowych. Stosowane są takie metody kontroli jakości jak promieniowanie gamma, defektoskopia radioskopowa, kontrola ultradźwiękowa, kontrola luminescencyjna. Czasami odlewy można poddać próbie pod ciśnieniem pneumatycznym i wodnym. Aby uniknąć wad atrapy, poddawane są izostatycznemu prasowaniu na gorąco. Swoją strukturą zbliża do konstrukcji z kutego metalu.

Dostawca

Dostawca odlewów tytanowych «Auremo» oferuje hurtowy zakup towarów. W magazynie znajduje się szeroka gama półproduktów. Są zgodne z GOST i międzynarodowymi standardami jakości. Odlewanie odśrodkowe z tytanu jest zawsze dostępne. Możesz go kupić w przystępnej cenie od dostawcy odlewów tytanowych. Kup tytanowy odlew odśrodkowy za chwilę. Cena jest uprzywilejowana dla odbiorców hurtowych.

Kup w okazyjnej cenie

Firma «Auremo» dostarcza produkty na korzystnych warunkach. W magazynie znajduje się szeroka gama towarów do produkcji wielkogabarytowej. Odlewanie odśrodkowe z tytanu jest zawsze dostępne. Cena odlewu odśrodkowego z tytanu jest uwarunkowana szczegółami technologicznymi produkcji bez uwzględnienia dodatkowych kosztów. Cennik, katalog produkcji oraz wszelkie informacje na jej temat można znaleźć na stronie internetowej firmy. Cena odlewu odśrodkowego z tytanu uzależniona jest od wielkości zamówienia oraz dodatkowych warunków dostawy. Możesz nas łatwo znaleźć przez Internet. Firma «Auremo» oferuje hurtowy zakup produktów. Firma «Auremo» jest rentownym dostawcą tytanowych odlewów odśrodkowych w tym segmencie wyrobów hutniczych. Jakość jest zgodna z GOST (ogólnounijnymi normami państwowymi) i normami międzynarodowymi. Najlepsza cena jest od dostawcy odlewów odśrodkowych z tytanu. Kup tytanowy odlew odśrodkowy za rozsądną cenę. Czekamy na Twoje zamówienia.