Odwiedzając tę ​​stronę, należy dopuścić stosowanie plików cookie. Więcej na temat naszej polityki cookies.

lut POIN-52

Drut, pręt lut POIN-52

Równowartość

znak analog W. Nr. Aisi Uns En Zamówić
w00 Kupić magazyn, sprawdź dostępność
w000 Kupić magazyn, sprawdź dostępność
IN0000 Kupić magazyn, sprawdź dostępność

Charakterystyka techniczna

Ind i jego stopy w stanie stopionym dobrze przylegają do powierzchni metali i niemetali. Z tego powodu jest szeroko stosowany w postaci lutów. Lut cynowo-indowy POIN-52 zawiera 58% indu i 42% cyny.

Skład procentowy

W Sn Pozostałości elementów
57,8-58,3 41,7-42-2 <0,5

Aplikacja

Stop ten znajduje zastosowanie w elektrotechnice, elektronice, przemyśle powietrzno-kosmicznym, przy obróbce biżuterii. Zalety:

— niska temperatura lutowania;

— miękkość stawu;

— nietoksyczność;

— doskonała przyczepność.

Poza tym ind opóźnia jądrową reakcję łańcuchową. Jest również używany do produkcji wyświetlaczy ciekłokrystalicznych, urządzeń fotoelektrycznych. Oznaczenie zależy od czystości metalu (In0000 — najwyższa zawartość bez dodatków, In2 — najniższa zawartość).

Dostawca

Firma «Auremo» proponuje zakup indu na korzystnych warunkach. W magazynie prezentowana jest szeroka gama towarów wysokiej jakości. Cena lutu POIN-52 uzależniona jest od wielkości zamówienia oraz dodatkowych warunków dostawy. Przy zakupie hurtowym lutu POIN-52 otrzymasz specjalne rabaty. Lut POIN-52 jest zawsze dostępny. Możesz kupić towary w najlepszej cenie od dostawcy. Nasze biura zlokalizowane w Moskwie, Sankt Petersburgu oraz miastach Europy Środkowej zapewniają dostępność produktów i sprawność dostaw. Zapraszamy do współpracy.

Kup w okazyjnej cenie

Ogromna gama półfabrykatów może być dostarczona hurtowo za rozsądną cenę od dostawcy lutu «Auremo» POIN-52. Cena lutu POIN-52 kształtuje się według szczegółów technologicznych produkcji bez dodatkowych nakładów. Wszystkie produkty posiadają certyfikaty. W razie potrzeby produkty mogą przejść dodatkową kontrolę. Mamy najkrótsze terminy dostaw. Współpracujemy z doświadczonymi menedżerami, którzy zawsze są gotowi odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania. Lut POIN-52 jest zawsze dostępny. Najlepsza cena jest od dostawcy lutu POIN-52. Przy zakupie hurtowym lutu POIN-52 otrzymasz specjalne rabaty.