Odwiedzając tę ​​stronę, należy dopuścić stosowanie plików cookie. Więcej na temat naszej polityki cookies.

Tuleja wykonana z brązu

Równowartość

znak analog W. Nr. Aisi Uns En Zamówić
BRAZHN10-4-4 CuAl10Ni5Fe4 Kupić magazyn, sprawdź dostępność
BroOCS5-5-5 Kupić magazyn, sprawdź dostępność

Mało kto wie o niezaprzeczalnych zaletach tulei z brązu. Tymczasem ogromne ruchome maszyny przestałyby bez niego działać.

Zalety

Posiadając doskonałe właściwości przeciwcierne, tuleja z brązu chroni przed ścieraniem i zwiększa żywotność skomplikowanych i kosztownych zespołów montażowych.
Tuleje z brązu charakteryzują się wysokim przewodnictwem cieplnym, niezmiennością właściwości mechanicznych. Mogą wytrzymać duże obciążenia mechaniczne. Celem tego produktu jest wydłużenie żywotności ogromnych maszyn, a tym samym zaoszczędzenie wydatków firmy na naprawę drogiego sprzętu.

Stopień brązu

Twardość HB 10 -1

Współczynnik tarcia ze smarowaniem Współczynnik tarcia bez smarowania
CuAl10Ni5Fe4 130-150 MPa 0,011 0,23
CuAl11Fe6Ni6 250 MPa 0,013 0,24
CuSn5Zn5Pb5 145-155 MPa 0,016 0,26
Cu5Sn5Zn5Pb 60 MPa 0,016 0,26

Produkcja

Najpopularniejsze gatunki brązu do produkcji tulei: CuAlFe, CuSn5Zn5Pb5, Cu5Sn5Zn5Pb itp.

Aplikacja

Tuleja z brązu i inne podobne materiały eksploatacyjne mają ogromne przeznaczenie w produkcji. Na przykład łożyska osiowe silnika lokomotywy trakcyjnej z brązu są uważane za niezbędne w produkcji kolejowej. Tuleja z brązu wykorzystywana jest do produkcji dużych wywrotek i maszyn do kopania, elektrowni wodnych, budowy ciężkich obrabiarek. Tuleje z brązu wydłużają również żywotność maszyn do łamania.

Dostawca

Dostawca «Auremo» proponuje zakup towaru po najkorzystniejszej cenie. W magazynie znajduje się szeroka gama towarów wysokiej jakości. Są zgodne z GOST i międzynarodowymi standardami jakości. Dostępność produktów i sprawność dostaw uwarunkowana jest tym, że posiadamy biura w Moskwie, Sankt Petersburgu oraz miastach Europy Środkowej. Możesz łatwo kupić towary u dostawcy tulei z brązu. Cena tulei z brązu uzależniona jest od wielkości zamówienia oraz dodatkowych warunków dostawy. Jeśli kupisz tuleje z brązu hurtowo, otrzymasz specjalne rabaty.

Kup w okazyjnej cenie

Wszystkie produkty posiadają certyfikaty. Jakość jest gwarantowana przez rygorystyczną zgodność technologiczną produkcji. Nasi menedżerowie są zawsze gotowi odpowiedzieć na wszelkie pytania i udzielić fachowej pomocy. Możesz łatwo kupić tuleję z brązu za rozsądną cenę. Po prostu połącz nas w dogodny dla siebie sposób. Numery telefonów, adresy e-mail najbliższych biur firmy podane są w dziale „Kontakty”. Zamów usługę „Oddzwoń”, a nasz menedżer pomoże Ci wybrać produkty, które będą pasować do Twoich indywidualnych wymagań. Tuleja z brązu jest zawsze w magazynie. Jest najlepsza cena tulei z brązu od dostawcy tulei z brązu. Jakość jest zgodna z GOST (ogólnounijnymi normami państwowymi) i normami międzynarodowymi.