Odwiedzając tę ​​stronę, należy dopuścić stosowanie plików cookie. Więcej na temat naszej polityki cookies.

Drut, pręt, pręt, Kovar, Nilo

Drut, pręt, pręt Arkusz, pasek

Równowartość

znak analog W. Nr. Aisi Uns En Zamówić
29NK 1.3981 K94610 NiCo29-18 Kupić magazyn, sprawdź dostępność
29NK-t 1.3981 K94610 NiCo29-18 Kupić magazyn, sprawdź dostępność
29NK-m 1.3981 K94610 NiCo29-18 Kupić magazyn, sprawdź dostępność

Znaczenie

Drut gatunku Kovar, Nilo znajduje zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu i elektrotechnice. Nie można sobie wyobrazić nowoczesnej technologii telewizyjnej i radioelektroniki bez użycia materiałów żelazowo-niklowych. Z tego materiału wykonane są siatki do radiozaworów, urządzeń SHF, katod oraz wysokoomowych przewodów kompensacji termicznej do termopar. Jest niezastąpiony w elektroformowaniu przy wytwarzaniu elektrod. Stosowany jest w maszynach elektroiskrowych. Za pomocą prądu następuje kontrolowane niszczenie materii. W elektrochemii nazywa się to katalizą. Kovar jest bardzo wygodnym źródłem czystego niklu do takiej operacji, ponieważ w jego składzie znajduje się nikiel o bardzo wysokiej czystości — 99,5%. Pozostałą część stanowi dziesięcina magnez, krzem, arsen, węgiel, cyna, fosfor. Ze względu na skłonność stopu Kovar do korozji konieczne jest zastosowanie ochronnego napylania niklu. W takich warunkach kovar staje się materiałem do otrzymywania niklu, który później stosuje się na detalu w warunkach próżni. Niezawodnymi odbiorcami takich produkcji są Instytuty Fizyki i laboratoria badawcze. Produkcja sprzętu komputerowego i artykułów gospodarstwa domowego nie może obejść się bez stopów niklu. Pozwala to uniknąć tworzenia się pary elektrycznej z innymi detalami niklowymi

Wymiar

Drut jest używany w takich warunkach:

1) hartowany młotkiem — dla zwiększenia wytrzymałości pod naciskiem na zimno;

2) miękki (nazywany też drutem wyżarzonym) - drut ten może być wykonany z niklu krzemionkowego lub ze stopu niklu i manganu. Stop typu krzemionkowego jest stosowany w elektronice; stop niklowo-manganowy stosowany jest w świecach powietrznych, prostownikach rtęciowych, silnikach spalinowych.

Jakość

Drut Kovar jest używany zgodnie z GOST 2179-75. Musi spełniać najsurowsze wymagania. Jego pokrywa musi być czysta i nie może mieć żadnych pęknięć. Równość lub nachylenie od wymaganej średnicy nie może przekraczać dopuszczalnej granicy GOST. Generalnie najcieńszy filament Kovar, Nilo jest wykonywany na zamówienie, o średnicy kilku mikronów. Aby osiągnąć takie rozmiary, konieczne jest posiadanie sprzętu do ścisłej kontroli. Nikiel jest stałym i wysoce plastycznym metalem. Dzięki tym cechom jest w stanie zwinąć je w najcieńsze produkty.

Skład procentowy GOST 10994-74

P S C Kr Ti Glin Cu Si Mn Ni Współ Fe
≤0,015 ≤0,015 ≤0,03 ≤0,1 ≤0,1 ≤0,2 ≤0,2 ≤0,3 ≤0,4 29 17-18

52-54


Drut, pręt, pręt Kovar, Nilo posiadają atesty. Jakość jest gwarantowana przez rygorystyczną zgodność technologiczną produkcji. Nasi menedżerowie są zawsze gotowi udzielić fachowej pomocy. Duży asortyment nie pozostawi Cię bez wyboru. Połącz nas w wygodny dla siebie sposób. Numery telefonów, adresy e-mail najbliższych biur firmy znajdują się w dziale „Kontakty”. Zamów usługę „Oddzwoń”, a nasz menedżer pomoże Ci wybrać produkty, które będą pasować do indywidualnych wymagań.

Aplikacja

Stosowany do produkcji różnych elementów urządzeń radioelektronicznych. Taki precyzyjny stop magnetyczny ma niski współczynnik rozszerzalności cieplnej (w zakresie 20 — 400°C) i wysoką odporność na ciepło (19 V/m°С,). Tworzy bardzo spójną, hermetyczną spoinę, pozycjonując go jako niezbędny materiał do produkcji urządzeń elektro-próżniowych. Taki stop (zawierający w swoim składzie żelazo) koroduje w warunkach dużej wilgotności. Dlatego wymaga specjalnego pokrowca ochronnego. Automatyczne spawanie łukowe odbywa się za pomocą drutu spawalniczego gatunku 04H20N10G2B, który składa się ze stali antykorozyjnej. Jest często używany przy wysokiej wilgotności do spawania konstrukcji metalowych w przemyśle jądrowym i energetycznym.

Właściwości fizyczne stopu

Stopień 1/stopień kg/m3 J/(kg/stopnie) V/(m/stopnie) MPa Ohm-m
20 10.7 8.2 - - 1,45

200


Kovar, Nilo drut, pręt, dostawca prętów

Dostawca «Auremo» oferuje hurtowy zakup drutu, pręta, pręta Kovar, Nilo. W magazynie znajduje się szeroka gama półproduktów. Tutaj możesz znaleźć przystępną cenę drutu, pręta, pręta Kovar, Nilo od dostawcy. Kup drut, pręt, pręt Kovar, Nilo już teraz! Kovar, Nilo drut, pręt, pręt cena uprzywilejowana dla odbiorców hurtowych.

Kup w okazyjnej cenie

Dostawca «Auremo» jest uznanym ekspertem na rynku stopów precyzyjnych. Posiadamy biura w Europie Wschodniej, dzięki czemu jesteśmy w stanie nawiązać szybką współpracę z partnerami biznesowymi. Doświadczenie firmy «Auremo» pozwala na zakup stopów precyzyjnych w szerokim asortymencie. Możesz łatwo dokonywać zakupów hurtowych. Firma «Auremo» jest niezawodnym dostawcą drutów, prętów, prętów i prętów ze stopów precyzyjnych Kovar, Nilo, który zaprasza wszystkich chętnych do współpracy. Mamy najlepszy stosunek ceny do jakości. Kovar, Nilo drut, pręt, pręt cena jest uprzywilejowana dla odbiorców hurtowych. Wszystkie produkty posiadają certyfikaty. Firma kurierska dostarczy Twoje zamówienie w możliwie najkrótszym czasie. Kup drut, pręt, pręt Kovar, Nilo już teraz! Tutaj możesz znaleźć najlepszą cenę od dostawcy drutu, pręta, pręta Kovar, Nilo.