Odwiedzając tę ​​stronę, należy dopuścić stosowanie plików cookie. Więcej na temat naszej polityki cookies.

Blacha, pręt wykonany ze stopu tytanu gost TS5

Równowartość

znak analog W. Nr. Aisi Uns En Zamówić
TC5 Kupić magazyn, sprawdź dostępność

Charakterystyka techniczna

Stop tytanu TS5 odnosi się do stopów pseudo-α. Posiada dobre właściwości użytkowe. Jest odporny na korozję i ma dobrą spawalność z innymi metalami. Z tego stopu tytanu wytwarza się rury, półfabrykaty do rur, pręty kute, części dla lotnictwa i techniki kosmicznej.

Skład chemiczny

Gatunek stopu Ti Glin V Sn Zr Si O C H
Tytanowy gost TS5 Podstawa 4,5- 5,3 1,8- 2,2 2,7- 3,2 ≤ 2 ≤0,08 ≤0,10 ≤0,05 ≤0,008

Ten gatunek tytanu można zdegradować do kategorii materiałów o niskiej gęstości i przewodności cieplnej ze względu na jego właściwości. Może być narażony na znaczne umocnienie odkształceniowe. Wyróżnia się dużą plastycznością w stosunku do innych stopów α w temperaturze pokojowej. Stopy tego typu prawie nie są wrażliwe na obróbkę cieplną. Główną wadą stopu jest duża skłonność do kruchości wodorowej. Istnieje możliwość wykonania pręta, rury, blachy bez obróbki cieplnej na życzenie klienta.

Dostawca

Dostawca «Auremo» oferuje hurtowy zakup blach tytanowych gost TS5, prętów. W magazynie znajduje się szeroka gama półproduktów. Są zgodne z GOST i międzynarodowymi standardami jakości. Tytanowy pręt gost TS5, blacha są zawsze w magazynie. Możesz je kupić w najlepszej cenie od dostawcy. Kup blachę tytanową gost TS5, pręt już teraz! Blacha tytanowa gost TS5, cena pręta jest uprzywilejowana dla odbiorców hurtowych.

Kup w okazyjnej cenie

Dostawca prętów tytanowych «Auremo» gost TS5 jest uznanym ekspertem na rynku produktów do walcowania tytanu. Posiadamy biura w Europie Wschodniej, dzięki czemu jesteśmy w stanie nawiązać szybką współpracę z partnerami biznesowymi. Doświadczenie naszej firmy pozwala na bezproblemowy zakup wyrobów tytanowych hurtowo w dużym asortymencie. Jakość jest zgodna z GOST (ogólnounijnymi normami państwowymi) i normami międzynarodowymi. Firma «Auremo» to niezawodna blacha tytanowa gost TS5, dostawca prętów do walcowania tytanu, który zaprasza wszystkich chętnych do współpracy. Mamy najlepszy stosunek ceny do jakości. Blacha tytanowa gost TS5, cena pręta jest uprzywilejowana dla odbiorców hurtowych. Wszystkie produkty posiadają certyfikaty. Firma kurierska dostarczy Twoje zamówienie w możliwie najkrótszym czasie. Tytanowy pręt gost TS5, blacha są zawsze w magazynie. W tym segmencie wyrobów młynarskich panuje najlepsza cena.