Odwiedzając tę ​​stronę, należy dopuścić stosowanie plików cookie. Więcej na temat naszej polityki cookies.

Rura 40KHNM

Równowartość

znak analog W. Nr. Aisi Uns En Zamówić
40KHNM EI995 Kupić magazyn, sprawdź dostępność

Kup w okazyjnej cenie

Firma «Auremo» jest dostawcą rur ze stopów precyzyjnych 40KHNM do krajów Europy Środkowej i Wschodniej. Doświadczenie naszej firmy pozwala bez problemu kupić rurę 40KHNM. W katalogu znajdziesz różne produkty. Cena rury 40KHNM uzależniona jest od wielkości zamówienia oraz dodatkowych warunków dostawy. Wszystkie produkty posiadają certyfikaty. Jakość jest gwarantowana przez rygorystyczną zgodność technologiczną produkcji. Nasi menedżerowie są zawsze gotowi odpowiedzieć na wszelkie pytania i udzielić fachowej pomocy. Duży asortyment nie pozostawi Cię bez wyboru. Możesz łatwo kupić 40KHNM, łącząc nas w wygodny dla Ciebie sposób. Numery telefonów, adresy e-mail najbliższych biur firmy znajdują się w dziale „Kontakty”. Zamów usługę „Oddzwoń”, a nasz menedżer pomoże Ci wybrać produkty, które będą pasować do Twoich indywidualnych wymagań.

Charakterystyka techniczna

Rura precyzyjna 40KHNM jest wykonana ze stali wysokostopowej o unikalnych właściwościach fizycznych, mechanicznych: magnetycznych, elastycznych, termicznych, elektrycznych itp. Różni się dokładnością składu chemicznego, precyzją wykonania, przetwarzalnością oraz brakiem pierwiastków resztkowych. Stal precyzyjna produkowana jest na bazie żelaza, niklu, miedzi, niobu, kobaltu. Znajduje zastosowanie w budowie obrabiarek precyzyjnych, innowacyjnych technologiach, technice laserowej, do produkcji precyzyjnych urządzeń elektronicznych, artykułów gospodarstwa domowego, mierników metrologicznych i pomiarowych.

Skład procentowy:

P Si Ni Mn S pn C Fe
19-21 1,8-2,2 ≤0,02 15-17 do 0,02 39-41 ≤0,5 10,74 -18,73

Firma «Auremo» proponuje zakup stopów precyzyjnych na korzystnych warunkach. Wysokie wykorzystanie operacyjne stopów precyzyjnych sprawia, że takie rury są bardzo praktyczne. Są łatwe do spawania, ustawiania, odcinania. Niski współczynnik rozszerzalności cieplnej pozwala na wtopienie układu w beton. Takie rury doskonale przewodzą ciepło. Jednak na powierzchni rury może pojawić się skroplona ciecz podczas przesyłu zimnej wody. Powoduje korozję i może prowadzić do wzrostu wilgotności ściany betonowej.

Spawalniczy:

Typ Opis
ograniczona spawalność spawanie jest możliwe przy nagrzaniu do 100-120°С i ostatniej obróbce cieplnej
trudno spawalny w celu uzyskania jakościowego złącza spawanego konieczne jest wykonanie następujących operacji: podczas spawania podgrzanie go do temperatury 200−300°C, obróbka cieplna (wyżarzanie) po spawaniu
spawalny bez przerwy spawanie odbywa się bez dalszej obróbki cieplnej lub wcześniejszego ogrzewania

Dostawca rur 40KHNM

Firma «Auremo» proponuje zakup rury 40KHNM na korzystnych warunkach. W magazynie znajduje się szeroka gama towarów wysokiej jakości. Dostępność produktów i sprawność dostaw uwarunkowana jest tym, że posiadamy biura w Moskwie, Sankt Petersburgu oraz miastach Europy Środkowej. Kup towar już teraz! Cena rury 40KHNM uzależniona jest od wielkości zamówienia oraz dodatkowych warunków dostawy. Jeśli kupujesz produkty hurtowo, otrzymasz specjalne rabaty. Cena jest uprzywilejowana dla stałych klientów.